Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
347
Informacije:
1. Vaše ime IRL: Danilo
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+2(serversko vreme)
4. Prosek online po danu: 4-10h
5. Vaš discord: dckez
6. Vaše ingame ime: Daniel Loow
7. Vaš ID: 44240

Dodatne informacije:

1. Leader za... Life Invader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
Life Invader je jedna od nama najbitnijih organizacija. Iako ne učestvuje u događajima STATE-a i CRIME-a, Life Invader nudi dosta više RP-a potencijala za uživanje u RP-u nego bilo koja druga organizacija. U sledeća tri razloga navešću vam zašto ja mislim da ću biti najbolji vodja Life Invadera.

→ ISKUSTVO
Poznajem svaku fukciju koju Life Invader ima u ponudi. To znanje dolazi od velike mreže prijatelja koji su imali iskustva u njemu, pa i samo iskustvo u liderstvu. Obratio sam se mnogim prijateljima i liderima o tome na koji način da ovu organizaciju vodim. Zadatak lidera Life Invadera zahteva mnogo više truda nego u bilo kojoj drugoj organizaciji.

→RESTRUKTURIRANJE
Primetio sam da je Life Invader dosta dugo podcenjena i nerazvijena organizacija. Nije bilo rasta. Kao što sam i ranije naveo verujem da ova organizacija ima ogroman potencijal. Da bi se taj potencijal ostvario potrebno je da organizaciju oporavimo iz trenutnog stanja. Neke od ideja bih naveo u daljnem tekstu pod brojem 3(saveti za poboljšanje RP-a).

→USLUGE
Life Invader nudi veliki broj usluga. Od običnih ING oglasa pa do naslovnih strana u novinama. Na žalost neke od usluga su podcenjene i nisu iskorištene u svom punom potencijalu. Ja kao lider nastojim da to promenim. Tako da ove usluge više ne budu zanemarivane.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
--Korištenje usluga Life Invadera kako bih stvorio bolji RP život u gradu. Diskord i novine su odlican način da se dosegne veliki broj igrača koji, ali mislim da su te usluge neiskorištene i koriste se samo kako bi po nekad okačili neku novost ili slično.
--Održavanje većeg broja događaja. Mislim da bi Life Invader trebao održavati mnogo veći broj događaja kako bi zabavio gradjane.
--Zadržati više činove koji su vredni i odbaciti ih ukoliko nisu. Ne tolerisati podmićivanje.
--Life invader bi trebao održavati konstantan kontakt sa ostalim organizacijama. Kako sa state-om tako i sa crime-om, kako bi stvorio bolji novinarski RP.

Ciljevi
+Zadovoljiti kuratore tako što bi sva pravila bila poštovana.
+Održavanje više događaja nego bilo koja druga organizacija.
+Pobrinuti se da oglasi i ostale usluge budu dostavljene na vreme kako bi se izbegle žalbe.
+Potruditi se da sadržaj isprati RP događaje.
+Zapošljavanje ljudi koji su aktivni i tako pokrivati ceo dan.
+Stvoriti čvrstu organizaciju kako bi sledeći lideri mogli da se nadovežu na nju.

Hvala na čitanju.
S poštovanjem, Daniel






Select for moderation
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,121
Prihvaćeno, intervju će biti održan u srijedu (6. decembra) u 21 čas.
Budite u čekaonici na Grand RP discordu u to vrijeme.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom