Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42823
Players nickname
Nemanja Lovell
Suspect ID
0000
Date of violation
Feb 26, 2024
Time of violation
04:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=4M6InesyAog

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
172
Usporite snimak i videcete kako metkovi lete pored mene a pogodio je sve moguce,revom me je omasio 2 puta izvadio AR i ubio me u roku jedne sekunde,da je popio sok 25% mozda bih mogao da razumem,resite ga se
 

.luka

Player
Player
Joined
Dec 15, 2023
Messages
95
Kolko se ti druze lozis i smaras mlada nada bolje kazi za sebe to
 

Neca.

Player
Player
Joined
Oct 20, 2023
Messages
29
Usporite snimak i videcete kako metkovi lete pored mene a pogodio je sve moguce,revom me je omasio 2 puta izvadio AR i ubio me u roku jedne sekunde,da je popio sok 25% mozda bih mogao da razumem,resite ga se
taj redux je ilegalan nema pod vodu travu
 

Gabrijel Sander

𝓶𝓸𝓸𝓷𝓵𝓲𝓰𝓱𝓽
Player
Joined
Oct 8, 2022
Messages
71
Kad bi svi znali kao sto Sone Domaja zna... Sada je pitanje hoce li opet biti 30 dana umesto 60 o_Oo_O
 

shone92

Player
Player
Joined
Oct 31, 2023
Messages
59
Usporite snimak pa ces videti da mi je nisan na tebi, a hit indicator izlazi ispred tebe jer si uradio speedboost i dsyncas se. Manite da smarate i pustite admine da rade svoj poso
 

nemanjamacher

Player
Player
Joined
Aug 30, 2023
Messages
172
Usporite snimak pa ces videti da mi je nisan na tebi, a hit indicator izlazi ispred tebe jer si uradio speedboost i dsyncas se. Manite da smarate i pustite admine da rade svoj poso
Ti na ovom povu imas i hitbox i trigger,hvala Bogu pusticemo admine da odrade,lepo si rekao
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom