Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45655
Players nickname
Aleksa Vercetti
Administrators nickname
Carlos Malchiny
Date
Mar 4, 2024
Time
21:58
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/615413/

Aleksandar Jevtic

State
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
31
Dobar dan. Malo pre sam dobio ban jer sam kako navodno administrator Carlos Malchiny kaze pao PC Check.
PC Check je odradjen nakon sto mi je nadjen njima navodno sumnjiv discord server.
Od administratora sam cuo da je ban izvrsen jer mi je nadjen file pod imenom Anti Afk. Pritom administrator tokom pc checka nije pitao nista u vezi fajla niti je pitao zasta sluzi. Taj fajl nema nikakve veze sa grand roleplayom ili gta generalno.
Upotreba fajla je za roblox igricu, pritom administrator koji je radio pc check nije ni pogledao kako radi skripta jer da je pogledao kako radi video bi da ta skripta ne radi na grandu.
Takodje mi je receno da fajl koji se zove anti afk gym sim isto ukljucuje jedan od fajlova zbog cega sam dobio ban.
Pritom je taj fajl za istu igricu kao sto sam rekao pre u robloxu, znacenje samog imena je anti afk gym simulator.

Smatram da je administrator trebao snimati pc check i da ponovo proveri isto to video bi da nije pravljeno bilo kakvih izmena na fajlu a pritom fajlovi ne rade niti su asocirani sa gta ili grand rp.

Hvala na citanju.
 

Relja Shayk 🔥

Dont get mad, get everything 💸
Server Administrator
Joined
Mar 17, 2022
Messages
2,843
Odbijeno, aplikacija napisana u nepravilnom formatu.

 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom