Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Aleksandar Jevtic

State
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
30
Informacije

1.
Vaše ime IRL: Aleksandar
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-8h dnevno
5. Vaš Discord: _kingzyy
6.
Vaše ingame ime: Aleksa Vercetti
7. Vaš ID: 45655

Dodatne informacije

1.
Lider za National Guard
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1. National Guard kao organizacija u kojoj sam bio vise mandata i u kojoj imam dosta iskustva medju HCom. Samim tim mislim da imam dovoljno iskustva i znanja o ovoj organizaciji da bi mogao da se oprobam kao lider. Pored iskustva u NGu takodje sam bio na HC pozicijama u drugim organizacijama sto mi daje dodatno znanje o poslovima koji trebaju da se obavljaju.

2.2. Smatram da vodjenje ove organizacije za mene nebi predstavljalo nikakav problem i da bih mogao da je unapred u mnogo aspekta. Samim tim sto znam koje su bile greske u svim proslim mandatima mogu da ih u buducnosti popravim i ucinim da NG ispuni svoj maksimalan potencijal.

2.3. Ova organizacija ima veoma veliku ulogu na nasem serveru kao sto ima i velik znacaj drugim organizacijama. Samim tim mislim da imam ono sto lider treba da ima kako bi uspesno predvodio ovu organizaciju.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1. Ova organizacija je imala mnogo propusta u proslosti koje zelim da popravim u narednom mandatu. Doveo bih svoj tim iskusnih ljudi na vodecim pozicijama kako bi mi pomogli u izvrsavanju duznosti i uvodjenju novih sistema za rad i poboljsanja organizacije. Ja smatram da bez timskog rada NG ne moze da uspe kao organizacija.

3.2. Sproveo bih strozije kaznjavanje za bilo kakvo krsenje kodeksa ili pravila kako bih se iskorenile greske, lose ponasanje ili neprofesionalizam.

3.3.
Kako bi rad u organnizaciji bio bolji uveo bi razlicite jedinice i rankove. Svaki rank i svaka jedinica bi imala svoj zadatak koji bi trebali da ispune pritom nebi bilo zabune ko sta radi i nebi se svi mesali jedni drugima u zadatke.

3.4. Radi bolje komunikacije preko radia bi bila obavezna upotreba posebnih kodova.
10-1: Poziv u vrstu na parkingu organizacije
10-2: Negativno
10-3: Prestani sa emitovanjem na radio
10-4: Potvrdno/potvrdno
10-5: Ponovite poslednji prenos
10-6: Zanemarite poslednji prenos
10-7: Odjava sa dužnosti
10-8: Prijava na dužnost
10-10: Pucnjava u toku
10-11: Pljacka u toku
10-16: Povredeni civil
10-20: Lokacija
10-21: Status
10-22: Situacija sa taocima
10-33: Potrebna podrska
10-99: Situacija resena, vratite se na ono što ste radili
Kod A -> Pad igre
Kod B -> Mišić F8+U , čujem te u glavi

Kod C -> Admin situacija, pauziran RP

3.5. Uveo bi unikatnu strukturu cinova u organizaciji kako bi organizacija ljudi bila laksa i efikasnija.
Kobre - Kobre je elitna jedinica za specijalne operacije koja se odaziva na pozive za pojacanje gde je potrebna brza i precizna reakcija.
Vojna Policija - Jedinica koja je zaduzena za smanjenje korupcije, sprovodjenje reda i mira duz vojne baze i patroliranje po gradu u cilju da nadju dezertere iz vojske.
Air Support - Jedinica koja je zaduzena da pomogne u operacijama iz vazduha, clanovi ove jedinice moraju biti iskusni piloti.

Struktura cinova
30 - General
29 - General Potpukovnik
28 - General Major
27 - Brigadni General
26 - Komandant Brigade
25 - Z. Komandanta Brigade

24 - Pukovnik
23 - Potpukovnik
22 - Major
21 - Kapetan
20 - Porucnik

19 - Air Support Senior
18 - Air Support Pilot
17 - Air Support Junior
16 - VP Senior
15 - VP Patrol Staff
14 - VP Junior
13 - Kobre Senior
12 - Kobre Operativac
11 - Kobre Junior

10 - Narednik
9 - Zastavnik
8 - Vodnik
7 - Desetar
6 - Razvodnik
5 - Vojnik Senior
4 - Vojnik Junior
3 - Kadet
2 - Suspend 24h
1 - Suspend 12h

Hvala vam na citanju moje aplikacije, i srecno svim kandidatima!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom