Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
29415
Players nickname
Dzoni Mulocca
Suspect ID
42072,31389
Date of violation
Mar 10, 2024
Time of violation
16:42
Proofs
https://youtu.be/aBtrLT-QuAg

Youngstar

Player
Player
Joined
Sep 1, 2023
Messages
9

Znaci decko je u celoj situaciji od 16:39 gde se vidi kako leti crvenim bugatijem i gazi ljude , a ne od 16:42 kako on kaze, jasno se vide njegova kola i ID i sta on tacno ovde pokusava, sporcki pozdrav :)
 

Headless

Player
Player
Joined
Jun 28, 2023
Messages
116
jasno se cuje kako ti broji tako da jedino ti mozes dobiti za vdm i baiting aj pa tako
 

Ale Gatsby

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
168
Molio bih bez vređanja i dopustite da ovo resi administracija uz duzno postovanje!
Sta pricas ti decko uopste?Koga pokusavas slagati ovde? Kada su ljudi dostavili pov-ove pricas o rezoluciji i za duzi.I sam znas da je bila pucanjava dolazis baitas i uspeo si sta kao? Neces nikome nabiti warn sa ovime sto si okacio pre da ces sam sebe poslati u demorgan da odmoris malo.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,543
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- STATE je dostavio svoju perspektivu sto nije validno za kaznjavanje jer ovo nije njihova zalba , ali jasno vidim da ste izrazali situaciju i da glumite na pov-u kako sve krece tek kako bi ja kaznio STATE organizacije

- Ovo nije pocetak situacije ,dostavite POV od samog pocetka situacije do kraja
- Rok 15h
- Svaki naredni OffTop bit ce kaznjen !
 

Dzoni Bonanza

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
20
Sta pricas ti decko uopste?Koga pokusavas slagati ovde? Kada su ljudi dostavili pov-ove pricas o rezoluciji i za duzi.I sam znas da je bila pucanjava dolazis baitas i uspeo si sta kao? Neces nikome nabiti warn sa ovime sto si okacio pre da ces sam sebe poslati u demorgan da odmoris malo.
zamolio bih da pustite administraciji da ovo resi
 

Dzoni Bonanza

Player
Player
Joined
Dec 29, 2023
Messages
20
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- STATE je dostavio svoju perspektivu sto nije validno za kaznjavanje jer ovo nije njihova zalba , ali jasno vidim da ste izrazali situaciju i da glumite na pov-u kako sve krece tek kako bi ja kaznio STATE organizacije

- Ovo nije pocetak situacije ,dostavite POV od samog pocetka situacije do kraja
- Rok 15h
- Svaki naredni OffTop bit ce kaznjen !
jedini pov koji imam je ovo i kako su me hapsili mozes dat discord ja cu ti dostaviti sliku oba pova kolko traju i mogu ti pokazat oba pova
 

Nemanja Fjurii

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 3, 2024
Messages
122
jedini pov koji imam je ovo i kako su me hapsili mozes dat discord ja cu ti dostaviti sliku oba pova kolko traju i mogu ti pokazat oba pova
onda je sve reseno sahp ni fib nisu krivi ti si radio cb i vdm bezpotrebno i to je to neka admin resi nadalje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom