Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39013
Players nickname
Conee Jeftiic
Suspect ID
295
Date of violation
Mar 25, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://cdn.discordapp.com/attachments/1166653940021067839/1221886629007065098/image.png?ex=66143599&is=6601c099&hm=4f66953ff274b1ad0910743bdc4df33f677566ff0198d4e4b3ce1a46bfdc6612&

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
380
Pozdrav,moja poruka nikad nije sadrzala blackmailing i ovo je izvuceno iz konteksta,da razjasnim

Decko je rekao kako ce me reportati za G.P 6.15 sve 5 ali problem je sto ako bi me reportao na tome povu se vidi kako 3 clana pucaju i to je warn na org sto svakako niko ne zeli...

Moja poruka nikad nije sadrzala bilo kakav vid blackmailinga niti prijetnje cisto savjet jer bi bio warn na org ako reporta...

Takodje ne moze se svrstat pod blackmail jer mu nisam prijetio ni zahtjevao od njega nesto tako da cist pokusaj namjestanja bana

Takodje nedovoljno dokaza ne vidi se cijeli razgovor .

Hvala LP
 
Last edited:

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
291
Pozdrav,moja poruka nikad nije sadrzala blackmailing i ovo je izvuceno iz konteksta,da razjasnim

Decko je rekao kako ce me reportati za G.P 6.15 sve 5 ali problem je sto ako bi me reportao na tome povu se vidi kako 3 clana pucaju i to je warn na org sto svakako niko ne zeli...

Moja poruka nikad nije sadrzala bilo kakav vid blackmailinga niti prijetnje cisto savjet jer bi bio warn na org ako reporta...

Takodje ne moze se svrstat pod blackmail jer mu nisam prijetio ni zahtjevao od njega nesto tako da cist pokusaj namjestanja bana

Takodje nedovoljno dokaza ne vidi se cijeli razgovor .

Hvala LP
Decko ako taj lik nas nije riporto vec i ti dodjes i kao ako okacis i on ce okaci pa eto ti sad nemoj se izvlacis admini nek odluce 😉
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
380
Decko ako taj lik nas nije riporto vec i ti dodjes i kao ako okacis i on ce okaci pa eto ti sad nemoj se izvlacis admini nek odluce 😉
nigdje ti nisam zaprijetio napisano to i je da cemo dobit warn ako okacis sam protiv svoje org radis...cisto namjestanje....treba te stavt na bl za rs zlocin
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
291
nigdje ti nisam zaprijetio napisano to i je da cemo dobit warn ako okacis sam protiv svoje org radis...cisto namjestanje....treba te stavt na bl za rs zlocin
Nzm ja ko radi protiv org kad pretis da ce tboj lik okaci ako ja tebe okacim al aj tvoje price🤣
 

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
380
Nzm ja ko radi protiv org kad pretis da ce tboj lik okaci ako ja tebe okacim al aj tvoje price🤣
ja te nisam okacio nit te je moj lik okacio ti si jedini okacio malo razmisli sta pricas al zapamti sve se vraca
 
Last edited:

Joe Masseria

Player
Player
Joined
Apr 27, 2023
Messages
150
Nema tu prijetnje nikakve ,covjek ti dao savjet ako uradis to sto hoces da ces i ti imati posljedice ,cisto da ti skrene na paznju ,gdje ti je prijetio warnom ?? Ljudi igraju samo za kacenje i najmanje sitnice ,uzivajte u igrici ,zabavite se ,posvadjajte se .....jel realno da se svaka stvar kaci na forum ....LJUDI IGRAJTE IGRICU UZIVAJTE .....
 

Conee

Player
Player
Joined
Feb 23, 2023
Messages
291
POVLACIM SAMO IZ RAZLOGA JEL NISAM SISA I NE ZELIM DA DOBIJAJU BANOVE ZBOG MENE
 

Leon Zaza

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 7, 2022
Messages
849
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Zalba povucena!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom