Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3113
Players nickname
Daniela_Zampica
Suspect ID
31
Date of violation
Mar 25, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,455
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Prilozeni dokazi nisu potpuni , dostavite mi neki vremenski period na osnovu kog mogu da provjerim ove tvrdnje

- Rok za dostavu ove informacije 6h

- Svaki naredni OffTop = Kazna , a sto se tice dosadasnjih komentara ukoliko je bilo vrjedjanje u bilo kom kontekstu bit ce kaznjen forum nalog

- Takodje sve cu zamoliti da ubuduce ne pisu nepotrebne komentare po forumu ako imate sumnju na Abuse ili Korupciju okacite zalbu ili kontaktirajte Chiefa ili Deputy Chiefa , komentarisanje van teme zalbe ce samo dovest do kazne vaseg forum naloga !
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Prilozeni dokazi nisu potpuni , dostavite mi neki vremenski period na osnovu kog mogu da provjerim ove tvrdnje

- Rok za dostavu ove informacije 6h

- Svaki naredni OffTop = Kazna , a sto se tice dosadasnjih komentara ukoliko je bilo vrjedjanje u bilo kom kontekstu bit ce kaznjen forum nalog

- Takodje sve cu zamoliti da ubuduce ne pisu nepotrebne komentare po forumu ako imate sumnju na Abuse ili Korupciju okacite zalbu ili kontaktirajte Chiefa ili Deputy Chiefa , komentarisanje van teme zalbe ce samo dovest do kazne vaseg forum naloga !

Postovani gospodine Aldine Verstappenu.

Upravo mi je javljeno iz mojih povjerljivih izvora (iz porodice Zampa/Blankspace) vise informacija o krsenju ovih pravila.

ID 31 je sredinom 2022. godine kupio Bugatti Chiron od igraca ID 5241 za samo 1$ mil. i sa tim prekrsio G.P 1.7 pravilo. Realna vrijednost tog Chirona je izmedju 20 i 30$ mil. ako ne i veca.

Sto se tice Dodge ram vozila ID 31 ih je negdje u to vrijeme kupio u velikim kolicinama ispod drzavne cijene za oko 350k ako ne i za manje sa cime je takodjer prekrsio isto G.P 1.7 pravilo. Realna vrijednost Dodge rama je oko 3.5$ mil. ako ne i veca.

Zamolio bih vas da provjerite i ostala vozila kupljena/prodana u tom vremenskom periodu jer mi je receno da je ID 31 puno puta to pravilo prekrsio u tom vremenskom periodu i da je u pitanju puno razlicitih situacija u kojima je prekrseno navedeno pravilo.

Sve imate u logovima dostupno za provjeru i nadam se da ce igraci biti kaznjeni jer su ovo G.P 1.7 potpuno razlicite situacije za koje igraci nisu snosili uopste bilo kakve posljedice.

Za dodatna pitanja stojim vam na raspolaganju postovani gospodine Aldine Verstappenu.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,455
Postovani , pravilo GP 1.7 nije kao obicna pravila RP-a , ukoliko je igrac banovan za ovo pravilo gleda se prekrsaj ovog pravila nakon unbana za isto , obzirom da kazete da je prekrsaj bio 2022g a igrac je krajem 2023 godine bio kaznjen za GP 1.7 ova zalba je

Odbijena !

Naravno ukoliko Vi mislite da moja odluka je pogresna slobodno okacite zalbu na ovu odluku u sekciji zalbe na administraciju tu ce vam Deputy Chief ili Chief Administrator dati odgovor , ugodan ostatak veceri !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom