Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3113
Players nickname
Daniela_Zampica
Suspect ID
31
Date of violation
Mar 25, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Dobar veceras.

Ja imam zalbu na igraca ID 31 da je prekrsio G.P 1.7 pravilo kada je od 5k ID-a kupio Bugatti Chiron od 10-25$ mil. za 1$ mil. i zelim da se to kazni.

Nije mu prvi put da je prekrsio to pravilo poznat je po tome i za ovu situaciju nije snosio posljedice i tek treba da ih snosi!

Kupovao je i Dodge Ram vozila za 350k dok je njihova realna vrijednost 3.5$ mil. i veca.

Sve se moze vidjeti u logovima.

Sigurno je jos puno vozila kupio za 1k ili daleko ispod market price cijene hocu to da se detaljno provjeri pregleda i kazni.

Pomaze Bog.
 

Miki_Moncler

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jun 13, 2021
Messages
118
Poštovani liče,

Hvala ti što si spomenio ovu specificnu situaciju za koju nitko osim 3 osobe na serveru nije znao.
Hvala što si priznao da netko namjerno “kopa” po logovima da bi našao situaciju gdje bi se ID 31 ponovo banao iako je odsluzio svaku moguću kaznu, pogotovo zato što si čekao da ponovo uzme biznis na sebe ciljajući da taj biznis opet ode na aukciju.
ID 31 je u 11.mjesec 2023. vec bio banovan za 1.7, odsluzio je kaznu.
A gore navedena situacija se dogodila prije skoro godinu dana.

Slažemo se u jednoj stvari, sve se može vidjeti u logovima. 😉
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Poštovani liče,

Hvala ti što si spomenio ovu specificnu situaciju za koju nitko osim 3 osobe na serveru nije znao.
Hvala što si priznao da netko namjerno “kopa” po logovima da bi našao situaciju gdje bi se ID 31 ponovo banao iako je odsluzio svaku moguću kaznu, pogotovo zato što si čekao da ponovo uzme biznis na sebe ciljajući da taj biznis opet ode na aukciju.
ID 31 je u 11.mjesec 2023. vec bio banovan za 1.7, odsluzio je kaznu.
A gore navedena situacija se dogodila prije skoro godinu dana.

Slažemo se u jednoj stvari, sve se može vidjeti u logovima. 😉
Nema sta ko kopati po logovima kao sto je Fico radio za vas - svi znaju da je Daniel sklon krsenju pravila i to je cinjenica.

Da ne spominjem stare clanove Zampe od kojih i poticu ove informacije... Samo sto ti nisi dovoljno pametan da bi shvatio ko je u pitanju a daleko je manji ID od tebe.

Nije bio banovan za ovu situaciju - banovan je za prebacivanje biznisa ispod market price i kao sto su drugi igraci banovani u proslosti za razlicite situacije tako ce i on snositi posljedice za isto.

Ovo je krsenje G.P 1.7 u sasvim drugoj situaciji i u drugom vremenskom periodu - nova situacija - novo prekrseno pravilo - nove posljedice za krsenje istog.

Nije bitno kada je bila navedena situacija bitno je da ID 31 nije snosio posljedice za to i da tek treba da ih snosi. Ako neko dobije ban za bug abuse za jednu situaciju logicno je da ce biti banovan i za drugu ne samo za jednu.

Fico Moncler 27170 vas omiljeni BIVSI senior admin tvoj bff ako je kopao logove za vas i namjestao ljudima banove da bi vi kupovali njihove biznise sa aukcije i radio tezak admin abuse za vasu porodicu ne znaci da svako radi isto to.

Stari clan Zampe koji je banovan za admin abuse sasvim slucajno? Imao si sliku u signature sa njim ali nakon sto je razotkriven i banovan za tezak admin abuse sklonio si svaku poveznicu sa njim da vas ne bi povezali i da ne bi bili razotkriveni.

Priznajte vec jednom da ste teski admin abuse radili i da ga jos uvijek radite bit ce svima lakse kada priznate kakvi ste zaista.

Kad tad ce sve izaci na vidjelo i pokazat ce se da ne mozete bez admin abuse-a i da zivite za to preko clanova porodice koji su banovani za admin abuse. Sve se vidi sve se zna!
 
Last edited:

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Ovo je alarmantna situacija,

Narusen je sav integritet senior Staff tima, ovake stvari je mogao samo Senior iskopati iz logova i preneti informaciju kako bi se neki igrac prijavio.
U zadnje vreme sve se vise i vise desava otvorena koripcija i abuse admin pozicija, treba obratiti ekstra paznje malo.

Keep it Balkan and toxic,
Nije bila alarmantna situacija kada si se javno hvalio da imas senior admine koji "cesljaju" svakoga za tebe?

Nije bila alarmantna situacija informacija da provodis sa Fico Moncler 27170 24/7 na porodicnom discord serveru i koristis ga za potrebe sebe i svoje porodice?

Fico je bio tvoj korumpirani admin (Zampin admin) i za to je dobio ban za admin abuse kao senior samo sto ti nisi snosio nikakve posljedice kao i niko drugi iz tvoje porodice iako ste svi radili admin abuse.

Zna se ko je s kim dobar i ko s kim provodi vrijeme i Fico Moncler nije jedini vas "poznanik" kojeg ste iskoristavali na max.

Razmislite malo od koga bi mogle poteci ovakve informacije prije nego sto napisete gluposti - stari clanovi Zampe su najbolje drukarice.

Da ne spominjem odredjene osobe koje su nagradjene biznisom ili kucom nakon izlaska iz admina sasvim slucajno zar ne? Fico Moncler odjednom biva nagradjen kao i mnogi drugi za svoja "djela" koja je radio dok je bio admin. Svi znamo da ste ga/ih bogato nagradili za lojalnost vasoj porodici i za admin abuse za koji su neki bili kaznjeni a neki tek trebaju biti kaznjeni.

Fico, Miki, Alex, Daniel i ekipa sve znaju jer imaju privatno kontakt putem Whatsappa - nema dokaza na discordu sto je najzanimljivija stvar i za Whatsapp ne mogu snositi posljedice.

Sve se moze provjeriti u logovima niko nije rodjen jucer i ako se krenu kaznjavati igraci za admin abuse vi cete biti prvi na listi to je sigurno.
 
Last edited:

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
136
Dobar veceras.

Ja imam zalbu na igraca ID 31 da je prekrsio G.P 1.7 pravilo kada je od 5k ID-a kupio Bugatti Chiron od 10-25$ mil. za 1$ mil. i zelim da se to kazni.

Nije mu prvi put da je prekrsio to pravilo poznat je po tome i za ovu situaciju nije snosio posljedice i tek treba da ih snosi!

Kupovao je i Dodge Ram vozila za 350k dok je njihova realna vrijednost 3.5$ mil. i veca.

Sve se moze vidjeti u logovima.

Sigurno je jos puno vozila kupio za 1k ili daleko ispod market price cijene hocu to da se detaljno provjeri pregleda i kazni.

Pomaze Bog.

Realna cijena dodge rama 3.5 m hahahahhaahhahahha😆😆.
Tacno se vidi da nisi igro na pocetku servera.
Taj ram nije kurcu vrijedio. Ni blizu te cijene.
Cak ni ne znas kako ga se dobijalo.
Ja sam ih preprodo skoro 50. Tacno znam kako se krecala realna cijena.
Trash talkas. Trazim od admina da banuje nalog.
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
136
Nema sta ko kopati po logovima kao sto je Fico radio za vas - svi znaju da je Daniel sklon krsenju pravila i to je cinjenica.

Da ne spominjem stare clanove Zampe od kojih i poticu ove informacije... Samo sto ti nisi dovoljno pametan da bi shvatio ko je u pitanju a daleko je manji ID od tebe.

Nije bio banovan za ovu situaciju - banovan je za prebacivanje biznisa ispod market price i kao sto su drugi igraci banovani u proslosti za razlicite situacije tako ce i on snositi posljedice za isto.

Ovo je krsenje G.P 1.7 u sasvim drugoj situaciji i u drugom vremenskom periodu - nova situacija - novo prekrseno pravilo - nove posljedice za krsenje istog.

Nije bitno kada je bila navedena situacija bitno je da ID 31 nije snosio posljedice za to i da tek treba da ih snosi. Ako neko dobije ban za bug abuse za jednu situaciju logicno je da ce biti banovan i za drugu ne samo za jednu.

Fico Moncler 27170 vas omiljeni BIVSI senior admin tvoj bff ako je kopao logove za vas i namjestao ljudima banove da bi vi kupovali njihove biznise sa aukcije i radio tezak admin abuse za vasu porodicu ne znaci da svako radi isto to.

Stari clan Zampe koji je banovan za admin abuse sasvim slucajno? Imao si sliku u signature sa njim ali nakon sto je razotkriven i banovan za tezak admin abuse sklonio si svaku poveznicu sa njim da vas ne bi povezali i da ne bi bili razotkriveni.

Priznajte vec jednom da ste pola porodice poslali u admine i koristite ih maksimalno kada god ste u mogucnosti ne samo Ficu Monclera nego i mnoge druge jer znate da ne mozete snositi posljedice za admin abuse.

Kad tad ce sve izaci na vidjelo i pokazat ce se da ne mozete bez admin abuse-a i da zivite za to preko clanova porodice koji su sada admini ili su bili admini pa su banovani za admin abuse. Sve se vidi sve se zna!
Da si stari clan familije znao bi ovo gore sto sam napisao.
Trazim od admina da banuje nalog zbog trash talka.
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Realna cijena dodge rama 3.5 m hahahahhaahhahahha😆😆.
Tacno se vidi da nisi igro na pocetku servera.
Taj ram nije kurcu vrijedio. Ni blizu te cijene.
Cak ni ne znas kako ga se dobijalo.
Ja sam ih preprodo skoro 50. Tacno znam kako se krecala realna cijena.
Trash talkas. Trazim od admina da banuje nalog.
Pogledaj drzavnu cijenu navedenog vozila. Po pravilima ne smijes prodati auto ispod 50% drzavne cijene.

Naravno da bi zelio da se banuje moj nalog jer javno govorim o tome sta ste vi kao porodica Zampa radili kakav admin abuse samo sto bi voljeli da niko za to ne zna i da se suti ali ja sutiti necu!

Nigdje ne vidim trashtalk cak i ako se banuje moj forum nalog zalba ostaje aktivna i vas Daniel ce snositi posljedice za sve sto je uradio.

Ako neko trashtalka to su ova tvoja dva drugara koja provede 24/7 sa Ficom i ekipom u voice-u i znaju sve info iz prve ruke.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Pogledaj drzavnu cijenu navedenog vozila. Po pravilima ne smijes prodati auto ispod 50% drzavne cijene.

Naravno da bi zelio da se banuje moj nalog jer javno govorim o tome sta ste vi kao porodica Zampa radili kakav admin abuse samo sto bi voljeli da niko za to ne zna i da se suti ali ja sutiti necu!

Nigdje ne vidim trashtalk cak i ako se banuje moj forum nalog zalba ostaje aktivna i vas Daniel ce snositi posljedice za sve sto je uradio.

Ako neko trashtalka to su ova tvoja dva drugara koja provede 24/7 sa Ficom i ekipom u voice-u i znaju sve info iz prve ruke.
Okupaj se smrdis
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Da si stari clan familije znao bi ovo gore sto sam napisao.
Trazim od admina da banuje nalog zbog trash talka.
Ja sam rekao da dsu stari clanovi porodice Zampa najbolje drukarice nigdje nisam rekao da sam ja u pitanju.

Kakav trash talk? Boli li vas istina?

Kako nam je Fico Moncler korumpirani admin srednjeg imena admin abuse? Sto je admin abuseo abuseo je dosta je bilo. Za sve postoje posljedice.
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Okupaj se smrdis
Javlja se jos jedan bivsi admin kojeg je Zampa koristila u svoju korist i koji je Danielov fan boy.

Nema potrebe da ih branis maleni znamo svi ko je s kim dobar i ko je koga iskoristavao.
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Javlja se jos jedan bivsi admin kojeg je Zampa koristila u svoju korist i koji je Danielov fan boy.

Nema potrebe da ih branis maleni znamo svi ko je s kim dobar i ko je koga iskoristavao.
Zampa me nije znala kad sam bio admin, nauci malo bolje plizic
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
136
Ja sam rekao da dsu stari clanovi porodice Zampa najbolje drukarice nigdje nisam rekao da sam ja u pitanju.

Kakav trash talk? Boli li vas istina?

Kako nam je Fico Moncler korumpirani admin srednjeg imena admin abuse? Sto je admin abuseo abuseo je dosta je bilo. Za sve postoje posljedice.
Boli mene kurac 😆
Okaci abusere sa proofs ako imas,sve ostalo je trash talk.
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Boli mene kurac 😆
Okaci abusere sa proofs ako imas,sve ostalo je trash talk.
Dovoljan dokaz je taj da je Fico Moncler banovan za admin abuse.

Znaci banovan a ako uzmemo u obzir druge clanove iste te porodice znamo iz proslosti da su puno puta banovani za isto.

Po tvojim komentarima na forumu vidimo sta je trash talk.

Nema potrebe da branis bilo koga ovo su cinjenice. Pitaj Ficu za sto je banovan ako ti nesto nije jasno?
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
136
Dovoljan dokaz je taj da je Fico Moncler banovan za admin abuse.

Znaci banovan a ako uzmemo u obzir druge clanove iste te porodice znamo iz proslosti da su puno puta banovani za isto.

Po tvojim komentarima na forumu vidimo sta je trash talk.

Nema potrebe da branis bilo koga ovo su cinjenice. Pitaj Ficu za sto je banovan ako ti nesto nije jasno?
Vodis debatu bez proofs.
#TrashTalkBan
 

Alex Hendrickson

Player
Player
Joined
Sep 21, 2022
Messages
336
Nije bila alarmantna situacija kada si se javno hvalio da imas senior admine koji "cesljaju" svakoga za tebe?

Nije bila alarmantna situacija informacija da provodis sa Fico Moncler 27170 24/7 na porodicnom discord serveru i koristis ga za potrebe sebe i svoje porodice?

Fico je bio tvoj korumpirani admin (Zampin admin) i za to je dobio ban za admin abuse kao senior samo sto ti nisi snosio nikakve posljedice kao i niko drugi iz tvoje porodice iako ste svi radili admin abuse.

Zna se ko je s kim dobar i ko s kim provodi vrijeme i Fico Moncler nije jedini vas "poznanik" kojeg ste iskoristavali na max.

Razmislite malo od koga bi mogle poteci ovakve informacije prije nego sto napisete gluposti - stari clanovi Zampe su najbolje drukarice.

Da ne spominjem odredjene osobe koje su nagradjene biznisom ili kucom nakon izlaska iz admina sasvim slucajno zar ne? Fico Moncler odjednom biva nagradjen kao i mnogi drugi za svoja "djela" koja je radio dok je bio admin. Svi znamo da ste ga/ih bogato nagradili za lojalnost vasoj porodici i za admin abuse za koji su neki bili kaznjeni a neki tek trebaju biti kaznjeni.

Da ne spominjem preprodaju kuca preko agenta za nekretnine - preprodaju raznih itema preko pijace kako bi se prebacio novac od odredjenih admina da bi clanovi vase porodice bili spremni za aukciju? Fico, Miki, Alex, Daniel i ekipa sve znaju jer imaju privatno kontakt putem Whatsappa - nema dokaza na discordu sto je najzanimljivija stvar i za Whatsapp ne mogu snositi posljedice.

Sve se moze provjeriti u logovima niko nije rodjen jucer i ako se krenu kaznjavati igraci za admin abuse vi cete biti prvi na listi to je sigurno.

Procackaj jos malo, bolje se informisi...

Kaze brat nece da cuti, napravio lazan forum nalog i trash talk-a, 🤣
 
Last edited:

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
14
Kaki pacenik 🤣,

Procackaj jos malo, bolje se informisi...

Kaze brat nece da cuti, napravio lazan forum nalog i trash talk-a, 🤣
Vidjet ce oni sta si napisao i kakav trashtalk si radio cak i ako si obrisao poruke editovao ih oni mogu vidjeti sta si pisao.

Uzivaj.
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
12
Kako ja znam covjek je javno priznao da je prekrsio 1.7 pravilo vise puta i odsluzio kaznu za to. Ove nebuloze oko dodge ramova su smjesne, ako si imalo igrao prije znas da je svaka budala na uglu imala dodge ram jer se dobivao kao nagrada. Prodajna vrijednost je bila puno manja od te cifre. A ovo manipuliranje bez konkretnih dokaza, vec rekla kazala od nekog admina koji ti dobacuje informacije treba kaznit. Izvlaciti stvari koje su se desile prije 2-3 godine (ako su se desile), covjeku koji je izgubio vec sve zbog tog pravila i javno priznao da je pogrijesio je smjesno i tragicno.
A javno prozivanje svakog admina, bez ikakvih dokaza, koji ima veze sa Zampom ili drugom porodicom prije ili poslije duznosti na admin poziciji je napad na projekat. Sigurno su Mujo i Abraham dobro upoznati s tim tko im je bio admin, a onaj tko je pogrijesio, bio on Zampa ili druga porodica je za isti prekrsaj i kaznjen. Molim admine da reagiraju na ovakve klevete.

Bas zanimljivo da je prijava dosla cim je covjek kupio novi biznis. Ljubomora i mrznja izgleda rade na djelu..
 

Mihael Omega

Ako
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
50
Nebi ja bio ja kada se ne bih odazvao na ovakvu vrstu žalbe, po meni stvarno smješno, na kakav način ovaj "gospodin" pokušava uništiti igricu jer je najvjerojatnije neko nebulozno retardirano derište, nakon ove žalbe pitam se Jel ovim ljudima toliko dosadno u životu? Gdje vam je kraj ljudi uništavate server konstantnim prijavljivanjem i takvim stvarima. Za tebe Zampica mogu reći da si vjerovatno neki lik od 35 godina koji je dobio perma ban i pravi lažne račune da bih se iživljaavao na ostalim igračima. Vjeruj mi ovo šta radiš nije baš normalno ovo je sve igrica ali nekima nije pa tako vjerovatno nije ni tebi. Pravljenje lažnih profila u svrhu toga da se ne zna ko je okačio žalbu znači da nemaš muda reći tko si i što si. Nadam se da ti je nakon ove žalbe život ljepši i nadam se da ćeš uskoro izaći iz kuće i dodirnuti travu😘
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom