Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
37369
Players nickname
Limrex Sanchez
Suspect ID
45355
Date of violation
Apr 7, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/NKnzfdF

Smederevac69

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
20
Dotični gospodin je krao iz fem skladišta nikom se nije najavio i naravno izašao je iz fema. Zamolio bih da se najstrože kazni.




 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
114
Dotični gospodin je krao iz fem skladišta nikom se nije najavio i naravno izašao je iz fema. Zamolio bih da se najstrože kazni.




Ajmo da naučimo i danas nesto,do se desilo 25.1.2024. god decko mora najvise da prodje 48h da bi bilo validno a od ovog je proslo nekih 3meseca
 

Smederevac69

Player
Player
Joined
Apr 4, 2024
Messages
20
Ajmo da naučimo i danas nesto,do se desilo 25.1.2024. god decko mora najvise da prodje 48h da bi bilo validno a od ovog je proslo nekih 3meseca
Ajde da naučimo jos nešto i tebe pola mojih drugara je dobilo perma ban za G.P 6.22 za dokaze koji su stari 6 meseci ,a neki su bili i više tako da logovi iz skladišta su večni i morate se pomiriti sa istinom 🙂
 

Diegorr Fedorrov

Bate ne smaraj ljubi te brat
Player
Joined
Feb 2, 2024
Messages
114
Ajde da naučimo jos nešto i tebe pola mojih drugara je dobilo perma ban za G.P 6.22 za dokaze koji su stari 6 meseci ,a neki su bili i više tako da logovi iz skladišta su večni i morate se pomiriti sa istinom 🙂
Decko te neko Nes pito? Sam pito klk dirgara ti je dobilo ban?
 

Bojan Rubicuss

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
12
Limrexe, sve ces da uradis samo da disbandas NG, to kaze kakav covek si. Nadzi neka pametnija posla da se bavis a ne da kacis na forumu.
 

Bojan Rubicuss

Player
Player
Joined
Nov 10, 2023
Messages
12
Njihovo je da kradu moje je da kacim :) (Juce sam mu opet dosao ko covek da ga pitam da vrati ono sto je pokro on mi broji 5 sekundi)
On nije krao, lider mu dozvolio da uzima iz skladiste. + zalba ce da bude povucena zato sto je jednom odbijena tako da dzaba ti je sve.
 

c.stxjcxc

(ง'̀-'́)ง
Player
Joined
Jun 29, 2022
Messages
139
E ovako vec kad je Limrexu banan Forum, moram ja da pisem u njegovo ime.
POVLACIM ZALBU

evo vam jos videozapis dje on to potvrdjuje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom