Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
58294
Players nickname
White Zakaci
Suspect ID
41002
Date of violation
Apr 15, 2024
Time of violation
3:15
Proofs
https://youtu.be/W5pZKb0ofow

White222

Player
Player
Joined
Apr 15, 2024
Messages
22
Nov sam igrac nisam uspeo da podesim mic da mi se cuje al nicim izazvan lik mi napisa kazne i sve to ako on ima pov nek okaci da se vidi da ono nista ruzno nisam uradio niti rekao
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
72
bila je pucnjava usred pijace tako da ono, i nemas validan video snimak gde se cujes
 
Last edited:

White222

Player
Player
Joined
Apr 15, 2024
Messages
22
Covek celo vreme psuje, vredja i jako je bezobrazan, preti drzavnim udarom i tako, mislim da se zalba bez validnog zvuka ne prihvaca.
U redu ako tvrdis da sam ti to rekao mada nisam niti sam imao potrebu posto je bilo pola 4 ujutru, nije mi gas da se napinjem sa nekim ali evo POV od nastavka gde policajac napada jos jednog coveka koji veze sa vezom nema stoji AFK kod NPC za tezge, zatim Teo Wales 42001 goviri da me je uhapsio i sve to zato sto sam pucao a ne vredjao kakko gore navodi i laze Administraciju. gde mu ovaj drugi u crveni pancir i trenerku govori da nisam niti imam veze sa njihovom pricom! i potom mi rekao uzivaj prijatelju i nasmejao se cinicno, ovo je bukvalno teranje ljudi sa ovog sjajnog projekta. Nadam se da ce neko od admina sto pre reagovati dok jos nekome nije upropastio dan!
 

ANONIMUS | Sandi Animo

Beginner
Leader of unofficial org
Joined
Feb 12, 2024
Messages
9
U redu ako tvrdis da sam ti to rekao mada nisam niti sam imao potrebu posto je bilo pola 4 ujutru, nije mi gas da se napinjem sa nekim ali evo POV od nastavka gde policajac napada jos jednog coveka koji veze sa vezom nema stoji AFK kod NPC za tezge, zatim Teo Wales 42001 goviri da me je uhapsio i sve to zato sto sam pucao a ne vredjao kakko gore navodi i laze Administraciju. gde mu ovaj drugi u crveni pancir i trenerku govori da nisam niti imam veze sa njihovom pricom! i potom mi rekao uzivaj prijatelju i nasmejao se cinicno, ovo je bukvalno teranje ljudi sa ovog sjajnog projekta. Nadam se da ce neko od admina sto pre reagovati dok jos nekome nije upropastio dan!
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
72
Navedeni gospodin White je prekrsio pravilo G.P 3.1, G.P 3.2, MG.. tako da žalba ne može nikako bit prihvaćena bez validnih video dokaza.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,518
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

- Dostavite validan POV od ove situacije odnosno POV na kom se cuje vas glas / mikrofon
- Rok za dostavu 7h

- Svaki naredni OffTop = Kazna na forumu
 

White222

Player
Player
Joined
Apr 15, 2024
Messages
22
Postovana Administracijo validan snimak sa zvukom nemam i covek se izvlaci na to. ja mislim da na dva dosavljena POV-a ima dovoljno materijala, nisam u mogucnosti da dostavim POV sa zvkukom jel u tom trenutku mi nije bio upaljen mic dok snimam(pricao sam ing al se na snimak ne cuje) uradite kako vi mislite da treba na vama je. A pregledao sam forum njegov id 41002 pun je fejlova i bas slicnih stvari da nicim izazvan ide i trola nove igrace.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom