Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
43175
Players nickname
ayan shababs
Suspect ID
526
Date of violation
Apr 21, 2024
Time of violation
14:35
Proofs
https://youtu.be/XpPDEG2YkCQ?si=OB5crEOeNKe0RDKI

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
238
Okaci snimak cele situacije gde ti mene pre toga udaras i gde ti ja brojim sinko ili ako oces mogu ja da okacim
 

Ayan_Aezakmi

Player
Player
Joined
Jan 19, 2024
Messages
37
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
Dostavite POV cele situacije u rok od 8H.
Dovoljan je snimak ne vidis nikog mrtvog nemas razlog dami trazis pov ovo tije od cjele situacije sta ti radis covece, nemoras zakljuciti zalbu cu okacim zalbu za korumpiranost ne sekiraj se
 

Lyn Zuyev

Player
Player
Joined
Oct 7, 2021
Messages
238
Dovoljan je snimak ne vidis nikog mrtvog nemas razlog dami trazis pov ovo tije od cjele situacije sta ti radis covece, nemoras zakljuciti zalbu cu okacim zalbu za korumpiranost ne sekiraj se
Da da sigurno, a iseko si deo koji ne smes da objavis gde me udaras i gde ti brojim hahahaha
 

Marco Verstappen

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
52
Dovoljan je snimak ne vidis nikog mrtvog nemas razlog dami trazis pov ovo tije od cjele situacije sta ti radis covece, nemoras zakljuciti zalbu cu okacim zalbu za korumpiranost ne sekiraj se
Svakako ce biti kaznjen igrac al mi dostavi cjeli POV sjele situacije
 

Tome Rajder

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
39
Dovoljan je snimak ne vidis nikog mrtvog nemas razlog dami trazis pov ovo tije od cjele situacije sta ti radis covece, nemoras zakljuciti zalbu cu okacim zalbu za korumpiranost ne sekiraj se
Svakako ce biti kaznjen igrac al mi dostavi cjeli POV sjele situacije
Ljepo ti pise "Dokaz je trimovan ili editovan (mora biti 1+ minuta) - ( POV moze biti kraci od 1 minut ako se cijela situacija vidi ispod 1 minuta )"
ti stavljas klip od 12 sec gdje si ti njemu vec u faci admin ima svako pravo i treba da trazi duzi pov jer se iz svemira vidi da se nesto tu mulja. Lyn Zuyev okaci svoj pov i onda mozes traziti da se kazni i na forumu za laganje i ako te random udarao kaci ga za CD
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom