Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12664
Players nickname
Luxi Beton
Suspect ID
57931
Date of violation
May 18, 2024
Time of violation
00:27
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ZpJ7FM215rQ

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
374
Watch pov | Streamable evo pov zanemarite mog druga kako se dere u pozadini jer je igrao CS
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana
Ne snimas sve slojeve i to se lagano vidi ne snimas softwerom za graficku ne vidi ti se dc overlay ne cuje se tvoj mic da ne pricam sta jos + ti locka na lika ako admin malo bolje pogleda na tvoj nisan videce da se nije pomakao s centra tijela jos kad si nisanio kad je iza zida gg
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
228
6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana
Ne snimas sve slojeve i to se lagano vidi ne snimas softwerom za graficku ne vidi ti se dc overlay ne cuje se tvoj mic da ne pricam sta jos + ti locka na lika ako admin malo bolje pogleda na tvoj nisan videce da se nije pomakao s centra tijela jos kad si nisanio kad je iza zida gg
-dc overlay moze da se ugasi
-on ne prica koliko sam cuo
-ako mu je video id moze da proceni de mu je telo
-ima aplikaciju za nisan(crosshair x i slicno)
-za recording nisam siguran, ne izgleda kao obs, nije da snima preko graficku a koliko znam nije ni bandicam
 

Aleksandar Papic

Player
Player
Joined
Dec 1, 2023
Messages
261
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Odbiti ovu zalbu.​
  • Na POV nema niceg sumnjivog​
  • Igrac je bio bos samim tim nije pravio zvukove dok hoda​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom