Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
5242
Players nickname
John Kella
Suspect ID
6770, 6854, 6790
Date of violation
May 21, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

KellaYou

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
13
Postovana administracijo kao sto znam( pticica mi rekla) id 6790 prodao je accove svojih prijatelja za ig pare.. Id 6770 prodao je acc zari hugovic 49533 koja je za to dobila ban i kao sto se moglo vidjeti dobila je ban za 1.4 sto znaci da je ocigledno imala vise od 2 acc to jest main+twink i 6770… Evo ga kako se neni cuje koji je igrao na accu( to jest covjek koji je prodao acc neni je id 6790):
. Zatim imamo 3 lika koji je igrao na acc to jest kreator akaunta gisa lem:
. Kako se vidi i cuje po forumu govori se kako su Neni i Zara brat i sestra sto nema veze sa vezom zbog toga sto je Neni roden u Srbiji a Zara u Makedoniji… Znaci Gisa je drugi brat? Ne razumijem. Ovakve zalbe se odbijaju recimo G.P 1.1 za 6770 se odbija zato sto je vec banana zato a nije to opet prekrsila a kupila je acc i prosla kroz najgore.. BAN.. A inace acc 6854 sam vec kacio ali je isto profan i dobit ce kaznu za G.P 1.1 al u logovima se moze lagano vidjeti kako je ISTI IP OD 6790 IGRAO NA 6854 I NA 6770.

Hvala na gledanju i nadam se da nece biti puno korupcije nego da se logovi detaljno provjere i da zalba bude pregledana od seniora ili Muje I Abrahama!
 

KellaYou

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
13
MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE ZARICKA_Z i svi koji su lagali administraciji da su ona i neni brat i sestra kazne. Mislim ako zastvarno jesu neka to objasne dokazima Muji ili Abrahamu u DM. Mislim znam vas ja dobro i vec mi je dosta lazi koje kruze… Jednom kada stvarno bud hteo postavit cu na forum petominutni video gdje se sve lijepo cuje o prodaji acca od strane id 6790 to jest kako je on prodao acc 6770.

Hvala na citanju!
 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
119
Pozdrav brate/sestro ko god da me kaci pre svega zelim samo rec da ne koristim vise taj dc jer ga ne mogu vratit zbog 2fa,administracija je za sve bila obavestena a to sto ste vi ljubomorne duse i kacite me stvarno ste ga slomili.covek od vas ne moze da dise vi samo tako iz cista mira kacite ljude i mestite banove,a drugo izmisljate price ako vam treba poslacu vam srpsko i makedonsko drzavljanstbo a evo ako vam je stalo leakovacu si i prezime nije mi problem.samo nije lipo da to radite.ko zeli vise info da zna neka mi se javi na zaricka07 jer mi se ne da mislit vise na probleme za igricu jel imam 1001 problem u rl i ja se opet vise stresiram za grand a zasto odgovor je jer previse volim igrice volim gameovat streamovat i druzit se sa puno ljudi a to se nekom ne svidi nije moj problem i da recicu jos ovo ne zelim padat na vas nivo da stanem klasicni forum warrior ali ako se sve ovo nastavi ima sve da okacim sto imam pa da se resi vas problem.dok za moj twink tacnije (main) acc od 49k samo da javim da mi je banovan jer ja kad sam dosla u makedoniji nisam trazila bratu da mi kaze mail od tog acc od 6k nego sam kupila sebi novi pc i napravila acc gde je kasnije doslo do nekih problema da me svi napadaju jure ing,a meni je to prekipelo i rekla sam bratu davaj maila da se vratim ja na mog main acc gde smu igrali od istog racunara(pc)pre +me retko znali da sam ja a meni to super jer mi mirna glava i mogu igrat mirno bez da me jure i vredjaju
 
Last edited:

Kizi_Kashi

Geto baustel
Player
Joined
Jul 12, 2023
Messages
94
Postovana administracijo kao sto znam( pticica mi rekla) id 6790 prodao je accove svojih prijatelja za ig pare.. Id 6770 prodao je acc zari hugovic 49533 koja je za to dobila ban i kao sto se moglo vidjeti dobila je ban za 1.4 sto znaci da je ocigledno imala vise od 2 acc to jest main+twink i 6770… Evo ga kako se neni cuje koji je igrao na accu( to jest covjek koji je prodao acc neni je id 6790):
. Zatim imamo 3 lika koji je igrao na acc to jest kreator akaunta gisa lem:
. Kako se vidi i cuje po forumu govori se kako su Neni i Zara brat i sestra sto nema veze sa vezom zbog toga sto je Neni roden u Srbiji a Zara u Makedoniji… Znaci Gisa je drugi brat? Ne razumijem. Ovakve zalbe se odbijaju recimo G.P 1.1 za 6770 se odbija zato sto je vec banana zato a nije to opet prekrsila a kupila je acc i prosla kroz najgore.. BAN.. A inace acc 6854 sam vec kacio ali je isto profan i dobit ce kaznu za G.P 1.1 al u logovima se moze lagano vidjeti kako je ISTI IP OD 6790 IGRAO NA 6854 I NA 6770.

Hvala na gledanju i nadam se da nece biti puno korupcije nego da se logovi detaljno provjere i da zalba bude pregledana od seniora ili Muje I Abrahama!
Sta kacis , bas si oboleo druze
 

Matejaa1

Player
Player
Joined
Oct 15, 2023
Messages
53
MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE ZARICKA_Z i svi koji su lagali administraciji da su ona i neni brat i sestra kazne. Mislim ako zastvarno jesu neka to objasne dokazima Muji ili Abrahamu u DM. Mislim znam vas ja dobro i vec mi je dosta lazi koje kruze… Jednom kada stvarno bud hteo postavit cu na forum petominutni video gdje se sve lijepo cuje o prodaji acca od strane id 6790 to jest kako je on prodao acc 6770.

Hvala na citanju!
je l realno da si toliko ljubomoran pa nemas pametnija posla u zivotu pa kacis ljude na igrici iz cista mira idi izadji malo iz kuce udahni svezeg vazduha uradi nesto pametno u zivotu
 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
119
I jos ovo zelim rec nije vas posao sa kim sve sam ja u krvom srodstvu prosto nije vas posao da se mesate u tudjih zivota fino vas molim sto dalje od mene ne zelim da mi se vasa doticna energija prebaci te bi se jos vise stresirala
Pozdrav brate/sestro ko god da me kaci pre svega zelim samo rec da ne koristim vise taj dc jer ga ne mogu vratit zbog 2fa,administracija je za sve bila obavestena a to sto ste vi ljubomorne duse i kacite me stvarno ste ga slomili.covek od vas ne moze da dise vi samo tako iz cista mira kacite ljude i mestite banove,a drugo izmisljate price ako vam treba poslacu vam srpsko i makedonsko drzavljanstbo a evo ako vam je stalo leakovacu si i prezime nije mi problem.samo nije lipo da to radite.ko zeli vise info da zna neka mi se javi na zaricka07 jer mi se ne da mislit vise na probleme za igricu jel imam 1001 problem u rl i ja se opet vise stresiram za grand a zasto odgovor je jer previse volim igrice volim gameovat streamovat i druzit se sa puno ljudi a to se nekom ne svidi nije moj problem i da recicu jos ovo ne zelim padat na vas nivo da stanem klasicni forum warrior ali ako se sve ovo nastavi ima sve da okacim sto imam kako ste mi pretili s bahame za gluposte sto vam ljudi kradu panele pa da se resi vas problem.dok za moj twink tacnije (main) acc od 49k samo da javim da mi je banovan jer ja kad sam dosla u makedoniji nisam trazila bratu da mi kaze mail od tog acc od 6k nego sam kupila sebi novi pc i napravila acc gde je kasnije doslo do nekih problema da me svi napadaju jure ing,a meni je to prekipelo i rekla sam bratu davaj maila da se vratim ja na mog main acc gde smu igrali od istog racunara(pc)pre +me retko znali da sam ja a meni to super jer mi mirna glava i mogu igrat mirno bez da me jure i vredjaju
 

luka kros

Player
Player
Joined
Sep 1, 2023
Messages
21
I jos ovo zelim rec nije vas posao sa kim sve sam ja u krvom srodstvu prosto nije vas posao da se mesate u tudjih zivota fino vas molim sto dalje od mene ne zelim da mi se vasa doticna energija prebaci te bi se jos vise stresirala
a i to nema se on sta mjesati u njen privatni zivot
jeli bi vama bilo ljepo da se nekome od admina govori o rodbini
 

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
209
Postovana administracijo kao sto znam( pticica mi rekla) id 6790 prodao je accove svojih prijatelja za ig pare.. Id 6770 prodao je acc zari hugovic 49533 koja je za to dobila ban i kao sto se moglo vidjeti dobila je ban za 1.4 sto znaci da je ocigledno imala vise od 2 acc to jest main+twink i 6770… Evo ga kako se neni cuje koji je igrao na accu( to jest covjek koji je prodao acc neni je id 6790):Zatim imamo 3 lika koji je igrao na acc to jest kreator akaunta gisa lem: Kako se vidi i cuje po forumu govori se kako su Neni i Zara brat i sestra sto nema veze sa vezom zbog toga sto je Neni roden u Srbiji a Zara u Makedoniji… Znaci Gisa je drugi brat? Ne razumijem. Ovakve zalbe se odbijaju recimo G.P 1.1 za 6770 se odbija zato sto je vec banana zato a nije to opet prekrsila a kupila je acc i prosla kroz najgore.. BAN.. A inace acc 6854 sam vec kacio ali je isto profan i dobit ce kaznu za G.P 1.1 al u logovima se moze lagano vidjeti kako je ISTI IP OD 6790 IGRAO NA 6854 I NA 6770.

Hvala na gledanju i nadam se da nece biti puno korupcije nego da se logovi detaljno provjere i da zalba bude pregledana od seniora ili Muje I Abrahama!
evo imam i ja da nesto kazem vidite sami da je ovo neki fake account n a forumu i ovo sto doxa lik i vice neni i zara zahtevam da se kazni jer je ipak jensko i nevoli tako da je ljudi zovu ovo nije realno da ovo curi radite igra vec 3 godine i nije imala problema od kad smo izasli iz legija anonymus pretu jej da ce je skyler namestit ban.A stella tebi cemo unban sredit pa kolko god bude trajalomi smo uz tebe♥️
 

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
119
evo imam i ja da nesto kazem vidite sami da je ovo neki fake account n a forumu i ovo sto doxa lik i vice neni i zara zahtevam da se kazni jer je ipak jensko i nevoli tako da je ljudi zovu ovo nije realno da ovo curi radite igra vec 3 godine i nije imala problema od kad smo izasli iz legija anonymus pretu jej da ce je skyler namestit ban.A stella tebi cemo unban sredit pa kolko god bude trajalomi smo uz tebe♥️
Tenk ju veri mac na podrsku luuxiiiii ❤️,to sto oni meste banove vratit ce se karma
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
lele mnogo ti glupi ti citati majmune ako imas dokaze da je neko prodao acc postavi ga vrv si toliko glup da sedis 24h na komp i pises sve to majmune :ROFLMAO:
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
MOLIM ADMINISTRACIJU DA SE ZARICKA_Z i svi koji su lagali administraciji da su ona i neni brat i sestra kazne. Mislim ako zastvarno jesu neka to objasne dokazima Muji ili Abrahamu u DM. Mislim znam vas ja dobro i vec mi je dosta lazi koje kruze… Jednom kada stvarno bud hteo postavit cu na forum petominutni video gdje se sve lijepo cuje o prodaji acca od strane id 6790 to jest kako je on prodao acc 6770.

Hvala na citanju!
PA POSTAVI TAJ POV GDE SE CUJE DA SE PRODAJE AKAUNT A NE DA SERES OVAKO A NE DA PRICAS KAO IMAM SNIMAK POSTAVI GA
 

Kole>

Kole on top
Player
Joined
Sep 11, 2022
Messages
55
Kella lice dokna si i vidi se da nemas nikog irl takodje vidimo kolko zelis paznju od Nenia i Stella.
Tako te niko ne voli, a cak ni Skyler ,nista protiv nje, koja te tera da sve ovo kacis
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,789
- Nedovoljno dokaza za IRL prodaju Accounta !
- Takodje niko od navedenih ID-eva nije nakon unbana prekrsio ponovo GP 1.1 ili GP 1.4


Odbijeno !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom