Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
26593
Players nickname
Luka Tuckic
Suspect ID
42037
Date of violation
Jun 19, 2024
Time of violation
16:46
Proofs
https://streamable.com/f8b71i

Lolexxd

Player
Player
Joined
Mar 27, 2024
Messages
6
Na povu se vidi da je stajao da ga ispucaju i da ga zavrse da bi izbegao hapsenje
 

Aleksa Zec

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
9
Dobro veče pre svega. Na povu se vidi da me lice izbacuje iz vozila (umesto da me ostavi u njemu) tokom pucnjave ispred zatvora. Mogao me je lepo ostaviti u vozilu i sačekati da se pucnjava završi.U tom trenutku sam bio vezan i mislio sam krenuti prema ćelijama medjutim bilo je prekasno. Tako da ja sebe ne smatram krivim, već zaposlene koje su to uradili. LP
 

Aleksa Zec

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
9
Dobro veče pre svega. Na povu se vidi da me lice izbacuje iz vozila (umesto da me ostavi u njemu) tokom pucnjave ispred zatvora. Mogao me je lepo ostaviti u vozilu i sačekati da se pucnjava završi.U tom trenutku sam bio vezan i mislio sam krenuti prema ćelijama medjutim bilo je prekasno. Tako da ja sebe ne smatram krivim, već zaposlene koje su to uradili. LP
Takodje ID 26593 mi je govorilo da krenem ka ćelijama, medjutim u njegovom povu se to ne čuje..
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,026
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 22962 dobit će kaznu za MK.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom