Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Nikola Hikaru

Peace
Player
Joined
Jul 29, 2022
Messages
130
Informacije

1. Vaše ime IRL: Nikola
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 5-7h
5. Vaš Discord: nikola2639
6. Vaše ingame ime: Nikola Hikaru
7. Vaš ID: 28057

Dodatne informacije

1. Lider za
FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

2.1
Prva organizacija u kojoj sam ucestvovao i koja me svemu naucila je FIB. Poceo sam kao i vecina kao obican agent, a u poslednjim mandatima sam bio na poziciji visoke komande. Sada zelim da ostalim igracima pruzim isto iskustvo koje sam i ja imao u FIB-u. Svakome bih pruzio priliku da se istakne i da napreduje te samim time uci nove stvari. Bio bih pravedan i posten te bih svakoga gledao na isti nacin i uvek bio spreman pomoci.

2.2 Zelio bi da se oprobam u ulozi lidera FIB-a posto sam vec imao priliku biti lider i drzavne i kriminalne organizacije. Za vreme mojih mandata shvatio sam sta to znaci biti lider i kako se jedan treba ponasati. Znam da posao lidera nije nimalo lagan, ali ja kao stalozena i odgovorna osoba znao bih kako se ponasati u toj situaciji. Naravno vodjenje organizacije ne spada samo kao odgovornost lidera vec i cele njegove komande koja se nalazi u njoj. Zbog toga bih na bitne pozicije doveo ljude koji su pre svega iskusni i znaju kako raditi posao.

2.3 Mislim da imam dosta iskustva i znanja koje bi mogao preneti na svoju organizaciju i njene clanove. Znao bih kako resavati svaki problem u organizaciji i izvan nje. Svaki problem bi resavao razgovorom i sastancima na kojima bi svako izneo svoje misljenje. Posto imam iskustva kako u state-u tako i u crime-u znao bih pronaci balasn izmedju ta dva sveta i napraviti sto bolji RP. Cilj bi mi bio napraviti sto bolju pricu izmedju state-a i crime-a i tako uciniti boravak u organizacijama sto uzbudljivijim i zabavnijim.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
  • Za pocetak bih promenio RP same regrutacije. Mislim da se regrutacija u proslim mandatima svela na minimalni RP. Uveo bih da na regrutaciji mora biti prisutan EMS koji ce obavljati fizicki pregled novih agenata. U saradnji sa njihovim liderom izdvojio bih par ljudi koji bi uz fizicki pregled odradjivali i "psiho test". Takodje regrutacija se nebi svodila na propitivanje pravila nego i na izdrzljivost, osobnost i marljivost samog agenta.
  • Rankovi bi bili organizovani na nacin da svako zna koja mu je duznost. Sastojali bi se od 4 odeljenja i svako od tih odeljenja bi imalo razlicite zadatke. Svako odeljenje bi imalo veci broj nadredjenih koji bi zajedno donosili odluke o tom odeljenju.
  • Toksicnost clanova organizacije nebi bila nikako tolerisana.
  • Obratio bih specijanu paznju na obuku svih clanova organizacije. Obuka bi bila odrzavana u realnom vremenu i mogucim situacijama kako bi svi bili spremni da uvke reaguju najbolje moguce.
  • Koristio bih primere iz ranije poznatih slucajeva (talacke/pljacke) kako bih agente pa i gradjane pripremio za moguci scenario.
  • U trening bih uvrstio "zamenu uloga" kako bi moji agenti mogli da se stave u svaku poziciju pa i da razmisljaju kao kriminalac.
  • Nakon svakog treninga odrzao bih sastanak sa prisutnim clanovima kako bih cuo utiske sa istog i resio nejasnoce, pomogao u progresu i...
  • Posebnu paznju bih obratio na svrhu 00 agenta. On ne bi bio obican agent koji sakuplja dokaze nego bi imao posebne duznosti koje ga odvajaju od ostalih rankova.
  • 00 agent bi imao trening do tog nivoa da bude sposoban da se integrise u bilo koju kriminalnu bandu ili familiju bez sumnje da bude razotrkiven.
  • U sluzbenoj arhivi bih otvorio specijalan fajl za svaku kriminalnu porodicu (za koju imamo dokaze) kako bi imali uvid u delovanje i brojnost iste.
  • Pored redovnih racija na kriminalne bande i porodice redovno bi radili racije na crno trziste, upade na pijacu i privatne posede kao i ceste nasumicne kontrole na ulicama naseg grada u cilju smanjenja stope kriminala, broja naoruzanja i opojnih supstanca.
  • Trudio bih se na sto cescim interakcijama sa crime stranom ( ceste geto patrole, upadi u geto).
  • U saradnji sa ostalim drzavnim organizacijama radili bi na usavrsavanju zajednickih treninga i mogucih akcija.
  • Bili bi na raspolaganju ostalim organizacijama za bilo kakav vid saradnje.
  • Trudio bih se da poboljsam komunikaciju sa ostalim drzavnim organizacijama. U sluzbenoj arhivi bih otvorio sobu gde bi svaka drzavna organizacija mogla da dostavlja dokaze o kriminalnim radnjama kao i o korupciji drzavnih sluzbenika, a takodje i posebnu prostoriju gde mozemo sesti i popricati o istim.
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
1,909
Čestitamo, pozvani ste na interview za FIB
intervju će se odrzati u Utorak 02/07/2024 u 18:00h
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.
Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda. allenx73​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom