Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Konstatno krsenje pravila I 12669,38735,36439

Status
Not open for further replies.
Your ID
19177
Players nickname
Straxi Fatback
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 9, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/790956/

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
681
Ovakvi igraci ne trebaju igrati na ovakvom projektu covjek je previse toxic i radio je nesto sto nije smio dok je bio u admine samo jos malo dokaza treba,provjeri te jos ingame kazni ovo su sve sa foruma prihvacene kazne
evo sve sto je prekrsio id 12669
sad id 38735
sad 3 nalog od denze id 36439
To je to sto je bio reportan na forumu da ne pricam sta je jos radio ig, provjeri te i ig kazne
ovakvi igraci se trebaju i prije banati

 
Last edited:

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,086
Ovakvi igraci ne trebaju igrati na ovakvom projektu covjek je previse toxic i radio je nesto sto nije smio dok je bio u admine samo jos malo dokaza treba,provjeri te jos ingame kazni ovo su sve sa foruma prihvacene kazne
evo sve sto je prekrsio id 12669
sad id 38735
sad 3 nalog od denze id 36439
To je to sto je bio reportan na forumu da ne pricam sta je jos radio ig
ovakvi igraci se trebaju i prije banati

Hoces plakati kad zalba bude odbijena, aj priznaj
 

Borna Jones 43343

Sram vas bilo.
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
35
Braćo moja Denza je jedan on najjačih likova u našem gradu ne znam sto želite da unistite covjeka ovoliko ikao ima 30 godina sigurno je pametniji od vas sto imate po 15 i kurčite se tu po forumu a kad vas netko uhvati irl počnete da plačete nisam hteo. Straxi nisi cool hahahahaha. :coffee:
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
681
Braćo moja Denza je jedan on najjačih likova u našem gradu ne znam sto želite da unistite covjeka ovoliko ikao ima 30 godina sigurno je pametniji od vas sto imate po 15 i kurčite se tu po forumu a kad vas netko uhvati irl počnete da plačete nisam hteo. Straxi nisi cool hahahahaha. :coffee:
Ma ti si prso kao on
 

Marki Shady

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Aug 29, 2023
Messages
68
Pa dobro ako mislis da je to normalno igra svaki dan po 10h ajde ugledaj se ti na njega pa od 10 godine do 80 igraj igrice
brate ako ima slobodnog vremena slobodno nek igra i 24h boli ga kurac zivi svoj zivot, a ti sto mu se uvlacis u bulju nije tvoja stvar
 

Straxi

Player
Player
Joined
Jan 4, 2022
Messages
681
brate ako ima slobodnog vremena slobodno nek igra i 24h boli ga kurac zivi svoj zivot, a ti sto mu se uvlacis u bulju nije tvoja stvar
ma ti si prso,jedino ko mu se uvlaci je ti tu pricas kao nek zivi svoj zivot
ako je tvoj i njegov zivot obojca ste prsli
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom