Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Konstatno krsenje pravila I 12669,38735,36439

Status
Not open for further replies.
Your ID
19177
Players nickname
Straxi Fatback
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 9, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/790956/

Dzabula Mintz

Jaka krivina
Player
Joined
Aug 12, 2023
Messages
86
Braćo moja Denza je jedan on najjačih likova u našem gradu ne znam sto želite da unistite covjeka ovoliko ikao ima 30 godina sigurno je pametniji od vas sto imate po 15 i kurčite se tu po forumu a kad vas netko uhvati irl počnete da plačete nisam hteo. Straxi nisi cool hahahahaha. :coffee:
nije vise pd lider ne moras da se uvlacis u bulju
 

Danilo Geri

Player
Player
Joined
Nov 3, 2023
Messages
256
Braćo moja Denza je jedan on najjačih likova u našem gradu ne znam sto želite da unistite covjeka ovoliko ikao ima 30 godina sigurno je pametniji od vas sto imate po 15 i kurčite se tu po forumu a kad vas netko uhvati irl počnete da plačete nisam hteo. Straxi nisi cool hahahahaha. :coffee:
Ti si bratski jedini koji ima svoj id u forum imenu, to govori dosta, jel ti je bio dao 15-icu u pd-u da napises ovo za njega?
 

Borna Jones 43343

Sram vas bilo.
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
35
Ti si bratski jedini koji ima svoj id u forum imenu, to govori dosta, jel ti je bio dao 15-icu u pd-u da napises ovo za njega?
Ma ne to je staro ime tako stoji od kad sam napravio forum nalog a u slobodno vrijeme drzim fam tako da za pd nemam vremena ma ljudi vi se palite na sve sto neko napise
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom