Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Deni Avgust

Player
Player
Joined
Jul 29, 2024
Messages
26
Informacije

1. Vaše ime IRL:Deni
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosjek online po danu:5-7
5. Vaš Discord:denibeli
6. Vaše ingame ime:Deni Yanus
7. Vaš ID: 57571

Dodatne informacije

1. Lider za.....FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Bio sam u svim drazavnim organizacijama imam mnogo iskustva bio sam i HC i znam kako ide sve.
-Do sad nikada nisam bio lider i mnogo hocu da budem lider ako budem bice mnogo dobro svaki dan bi isle na sve akcije i mnogo bi bili aktivni.
-Bio sam HC znam sve kako ide imao bi dosta HC sta bi mi pomagale da zavrsimo lepo mandat davo bi svaki dan bonuse svima pomago bi kolegama i bilo bi regutacije za da budemo vise i da sprecimo kriminal,i ako uzmem FIB uradicu pre lep mandat bice mnogo Agenta.Mnogo ljudi me poznaju i mnogo ljudi imaju mnogo iskustva i oni ce da budu HC i ce da mi pomaze da zavrsimo lepo bilo bi unstrasnju kontrolu i detektive unustrasnja kontrola bi proveravala FIB agente i ostele kolege iz ostalih organizacija,detektivi bi trazili informacije za kriminalce i tako bi lakse sprecili kriminal.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Ispitivali bi samo 29 i 30 za da ne bi bilo warnova.
-Ispitivanje bi bilo obavezno,minimalno bi trebalo 15 god u gradu.
-Svaki dan bi isle na sve akcije sta mozemo i trudili bi se mnogo da sprecimo kriminal.
-Za neko da dobije rank treba se potrudit i zasluzit ga.
-Trudio bi se pomago bi svim kolegama i ostalim ljudima i bio bi mnogo dobar prema svima.
-Ja i moje zamenice i ostale HC ce da proveravaju nase Agente kako rade i kolko se trude
Kodovi:
Ovi svi kodovi bi se koristili na radio za komunikaciju i u chatu od org:
10-1:Sve Agente da se skupe na liniju na crti
10-2:Negativno
10-3:prestanite price na radio
10-4:potvrdeno
10-5:ponovite posljedni prenos
10-6:Greska posljednog prenosa
10-7:pauza
10-8:Odjave pauze
10-10:pucnjava
10-11 :plajacka je u toku
10-20:Lokacija
10-33:potrebna podrska
10-99:Zavrsena situacija
Kod A Pad igre
Kod B Misic F8+U

Hvala sto ste mi procitali prijavu, srecno ostalim kandidatima
 

Deni Avgust

Player
Player
Joined
Jul 29, 2024
Messages
26
Ovi smajli se svaki put stavlaju ime pise Deni 10-3 pise prestanite
10-4 potvrdeno 10-5 ponovite 10-1 pucnjava 10-11 pljacka 10-33 potrebna podrska izvinjavam se za ove smajli neznam kako se stavlaj
 

Deni Avgust

Player
Player
Joined
Jul 29, 2024
Messages
26
Informacije

1. Vaše ime IRL:Deni
2. Vaše godine:14
3. Vremenska zona:GMT+2
4. Prosjek online po danu:5-7
5. Vaš Discord:denibeli
6. Vaše ingame ime:Deni Yanus
7. Vaš ID: 57571

Dodatne informacije

1. Lider za.....FIB
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
-Bio sam u svim drazavnim organizacijama imam mnogo iskustva bio sam i HC i znam kako ide sve.
-Do sad nikada nisam bio lider i mnogo hocu da budem lider ako budem bice mnogo dobro svaki dan bi isle na sve akcije i mnogo bi bili aktivni.
-Bio sam HC znam sve kako ide imao bi dosta HC sta bi mi pomagale da zavrsimo lepo mandat davo bi svaki dan bonuse svima pomago bi kolegama i bilo bi regutacije za da budemo vise i da sprecimo kriminal,i ako uzmem FIB uradicu pre lep mandat bice mnogo Agenta.Mnogo ljudi me poznaju i mnogo ljudi imaju mnogo iskustva i oni ce da budu HC i ce da mi pomaze da zavrsimo lepo bilo bi unstrasnju kontrolu i detektive unustrasnja kontrola bi proveravala FIB agente i ostele kolege iz ostalih organizacija,detektivi bi trazili informacije za kriminalce i tako bi lakse sprecili kriminal.

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
-Ispitivali bi samo 29 i 30 za da ne bi bilo warnova.
-Ispitivanje bi bilo obavezno,minimalno bi trebalo 15 god u gradu.
-Svaki dan bi isle na sve akcije sta mozemo i trudili bi se mnogo da sprecimo kriminal.
-Za neko da dobije rank treba se potrudit i zasluzit ga.
-Trudio bi se pomago bi svim kolegama i ostalim ljudima i bio bi mnogo dobar prema svima.
-Ja i moje zamenice i ostale HC ce da proveravaju nase Agente kako rade i kolko se trude
Kodovi:
Ovi svi kodovi bi se koristili na radio za komunikaciju i u chatu od org:
10-1:Sve Agente da se skupe na liniju na crti
10-2:Negativno
10-3:prestanite price na radio
10-4:potvrdeno
10-5:pnovite posljedni prenos
10-6:Greska posljednog prenosa
10-7:pauza
10-8:Odjave pauze
10-10 Pucnjava
10-11: Plajacka je u toku
10-20:Lokacija
10-33:potrebna podrska
10-99:Zavrsena situacija
Kod A Pad igre
Kod B Misic F8+U

Hvala sto ste mi procitali prijavu, srecno ostalim kandidatima
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,537
Odbijeno
Nedovoljno truda oko aplikacije trudite se malo vise dok su prijave jos uvek otvorene
i sklonite smajliove​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom