Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
62696
Players nickname
Mateja_Tripalosky
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Sep 3, 2024
Time
17:05
Proofs
.

Mateja MarinkoviC

Player
Player
Joined
Aug 19, 2024
Messages
21
Postovani Mujo ili Abrahame, pisao sam zalbu pre 2 dana jer sam bio osudjen za BA gde sam lepo napisao da sam zbog baga u igrici koji ni ne treba da postoji i za koji ja nisam ni znao dobio 7 dana ban. Bag je bio taj da kad sam izasao iz igrice dok zam bio ranjen i posle ponovo usao u igru ja sam bio izlecen umesto da budem u bolnici kako bi trebalo da bude. Nakon pregleda moje zalbe ja sam dobio jos veci ban sa 7 dana na 60. Ponavljam nisam imao pojma da ovaj bag postoji, nisam imao nikakvu nameru da ga iskoristim. Da sam ga iskoristio namerno ne bih pisao zalbe na forumu i rizikovao da mi produzite ban. Relativno sam nov igrac i stvarno mi je glupo da zbog jedne ne namerne greske nemogu 2 meseca da igram. Imam puno prijatelja sa kojima sam svaki dan igrao, a sad moram 60 dana da cekam. Mislim da stvarno nije uredu, zato bih vas najiskrenije zamolio da mi skinete ban, a ukoliko me neko prijavio jos jednom na forumu slobodno mi dajte perma ban. Dajte mi barem jednu sansu da ispravim ovu glupost.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,567
Nema smisla da uopste izlazite iz igrice pa se vracate na zadnje mjesto, sta ste ocekivali da ce se desiti? Jedno je uraditi CL i onda uci negdje drugo a ovo sto ste vi uradili moze maksimalno promjeniti ishod RP-a. Ostavljam ovo za Abrahama pa neka odluci
 

Mateja MarinkoviC

Player
Player
Joined
Aug 19, 2024
Messages
21
Nema smisla, upravu ste, ali trebalo je da me stvori u bolnici, razlog zasto sam isao na mesto izlaska je taj da kad sam u bolnici mogu da kupim lecenje i mogu da iznajmim prevoz, jedina druga opcija mi je bila familija koja je daleko od grada, kucu nemam i nisam clan organizacije zato sam i usao na mesto izlaska.
 

Mateja MarinkoviC

Player
Player
Joined
Aug 19, 2024
Messages
21
Znam da sam ispao glup, ali nisam hteo da ponovo idem u zatvor i placam prevelike kazne, za koje ionako nemam para. Trebalo je da to bude obicna kradja panela gde bi se dve familije pucale i jedna bi ostala, niko od nas nije ocekivao da ce zvati policiju jer iz mog iskustva nikad nismo zvali policiju kad su nama krali niti su zvali oni kojima smo krali... Gledao sam na te panela kao na neki event, u kome se policija ne treba mesati.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom