Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
52360
Players nickname
David Nikolic
Suspect ID
51671,59853
Date of violation
Sep 8, 2024
Time of violation
20:57
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=lCnmctVdK-8&ab_channel=Viktor

Djukaaa Utokaa

Player
Player
Joined
Jun 14, 2024
Messages
33
Prvo radis Fear RP mi ti drzimo puske na glavi ti neces da se odmaknes a i kako sam ja mogao znati da ti dizes pare a ne da dolazis da ukrades masinu
 

Andrej Matijevic

Player
Player
Joined
Aug 18, 2024
Messages
27
Prvo radis Fear RP mi ti drzimo puske na glavi ti neces da se odmaknes a i kako sam ja mogao znati da ti dizes pare a ne da dolazis da ukrades masinu
Fear rp? kolko se vidi na snimku ja celo vreme nikog nisam dirao ja sve sto sam radio je da sam podizo pare sa bankomata a ruke da dizem gore nemam zasto ako nikog nisam dirao niti sam pucao.
 

Bogi Misko

Player
Player
Joined
May 19, 2024
Messages
79
Fear rp? kolko se vidi na snimku ja celo vreme nikog nisam dirao ja sve sto sam radio je da sam podizo pare sa bankomata a ruke da dizem gore nemam zasto ako nikog nisam dirao niti sam pucao.
razumem ali nismo ni mi znali da nisi dosao po masinu jer te nismo zatekli da dizes pare ali na pov se vidi da dizes tkd nismo krivi
 

Andrej Matijevic

Player
Player
Joined
Aug 18, 2024
Messages
27
razumem ali nismo ni mi znali da nisi dosao po masinu jer te nismo zatekli da dizes pare ali na pov se vidi da dizes tkd nismo krivi
Moj problem nije vi sve sto ste rekli je imas 5 sekundi da se pomeris ili cu da pucam vi uopste niste rekli imas 5 sekundi da podignes ruke gore. Ima velike razlike samo da ti to kazem.
 

Andrej Matijevic

Player
Player
Joined
Aug 18, 2024
Messages
27
sto bi dizao ruke?
Jel si ti citao sta je tvoj drug rekao? Covek je dosao i rekao da sam radio Fear rp jer nisam podigao ruke gore, A ne zaboravi cak sam sa 2-3 admina pricao rekli su sami da moras da kazes imas 5 sekundi da se pomeris *i razlog zasto da se pomerim*.
 

Andrej Matijevic

Player
Player
Joined
Aug 18, 2024
Messages
27
Prvo radis Fear RP mi ti drzimo puske na glavi ti neces da se odmaknes a i kako sam ja mogao znati da ti dizes pare a ne da dolazis da ukrades masinu
Ja bi se odmakao odma da si pre brojanja rekao imas 5 sekundi da se pomeris "ovo je kradja masine za pravljenje novca* al ne ti si brojao ubio me i onda si rekao mrs i onda se vratio i tek onda reko.
 

Bogi Misko

Player
Player
Joined
May 19, 2024
Messages
79
Jel si ti citao sta je tvoj drug rekao? Covek je dosao i rekao da sam radio Fear rp jer nisam podigao ruke gore, A ne zaboravi cak sam sa 2-3 admina pricao rekli su sami da moras da kazes imas 5 sekundi da se pomeris *i razlog zasto da se pomerim*.
nisi trebao da podignes ruge i trebao si da
izadjes i pitas za razlog brojanja
 

Bogi Misko

Player
Player
Joined
May 19, 2024
Messages
79
Ja bi se odmakao odma da si pre brojanja rekao imas 5 sekundi da se pomeris "ovo je kradja masine za pravljenje novca* al ne ti si brojao ubio me i onda si rekao mrs i onda se vratio i tek onda reko.
pa ti si trebao da pitas za razlog brojanja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom