Tražio sam pasoš od tebe da bih znao skim pričam i da bih znao šta treba i šta je u pitanju, priznajem moj zaposleni jeste možda malčice sitnije burnije reagovao, ali i vi ste mene kao lidera isto uvredili, takođe da znate za ubuduće, nikada ništa nećete dobiti od LifeInvadera, tako da ubuduće kada budete tražili zaposlene, nećete ih dobiti i ni jedna usluga vam neće biti pružena, ako vas interesuje kako i zašto, mi smo privatna organizacija i imamo potpuno pravo da biramo klijente sa kojim sarađujemo. Takođe uvek ću biti tu da zaštitim svoje zaposlene od "vas". I ta tvoja dobra ideja da napravim članak ili nešto slično, pa to već postoji, poseban članak je napravaljen samo o tebi, i to je objavljeno 04.05.2026 na Grandovom discordu u kanalu LifeInavder vesti, pa pročitaj malo šta svi misle o tebi.
Unapred se izvanjavam dotičnom administratoru koji je morao da izgubi vreme čitajući sve ovo nažalost
Došao sam dobrom namjerom napraviti dobru stvar za ovaj grad i ovo me dočekalo