JEL ZNAS DA IMAMO SAMO CEKAMO DA VIDIMO KOLIKO CES I STA CES JOS SLAGATINe znam ja oncemu ti pricas ja sam se prepao za svoju sigurnost i odma izasao ako imate pov okacite ne znam sto lazete toliko
By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
SignUp Now!JEL ZNAS DA IMAMO SAMO CEKAMO DA VIDIMO KOLIKO CES I STA CES JOS SLAGATINe znam ja oncemu ti pricas ja sam se prepao za svoju sigurnost i odma izasao ako imate pov okacite ne znam sto lazete toliko
Iskreno da ti kazem momak u pravu si ali on to tako preti svima imamo mi sve to zabiljezeno ne brini te jos cak kad momku od 17 godina preti da ce ga slomiti i doci mu u njegov grad i sta ja znam to je sve njegovo djelo (bakmazovo) on je taj koji preti dok u igri je nemocan pa za to i radi te stvari sram nek ga bude al takvi likovi nemaju ni stida ni srama a ni duse to se svakako znaDajte braco malo lakše, u pitanju je igrica vi spominje IRL kako ćete se tuci itd...
JA NE ZNAM KO JE KOME PRJETIO OVDE NA OVOM SNIMKU KOMENSI TI REKO STA SE PRAVIS FIN SVE IMA NA POVU I NE IZVALACI SEStavio si pov gdje se cujem samo ja z
Iskreno da ti kazem momak u pravu si ali on to tako preti svima imamo mi sve to zabiljezeno ne brini te jos cak kad momku od 17 godina preti da ce ga slomiti i doci mu u njegov grad i sta ja znam to je sve njegovo djelo (bakmazovo) on je taj koji preti dok u igri je nemocan pa za to i radi te stvari sram nek ga bude al takvi likovi nemaju ni stida ni srama a ni duse to se svakako zna
ajde te vi zemine pudlice smirite doživljaj maloJEL ZNAS DA IMAMO SAMO CEKAMO DA VIDIMO KOLIKO CES I STA CES JOS SLAGATI
1. Vaše ime IRL: Lukaajde te vi zemine pudlice smirite doživljaj malo
Nebitan si deda uskoro staracki dom treba neko da te posaljeZemo shvati da si niko i nista i da na ovom povu nema nista irl+ ide pov da oce da me nadje zemo u rl da me puca pistoljem i da mi pobije svu familiju sramota neka ga bude koliko godina ima i ovako se ponasa prjeti da ce ubiti nekoga stvarno je zabrinjavajuce!
Qq mn gledaj malog rizba sto mi nikad nista nije mogaoNebitan si deda uskoro staracki dom treba neko da te posalje
Pa nez ja sta bi bilo u areni isk I ko je ovde dedaQq mn gledaj malog rizba sto mi nikad nista nije mogao
Pudlice polakoPa nez ja sta bi bilo u areni isk I ko je ovde deda
1.Vaše ime IRL: Hananmnogo si ti muda pustio zemo grbavi svegammm
Ala je lud hahahahaha ceo život trenira boxEVO SVI DA VIDEO KAKO PRJETI DA CE MI GLAVU SLOMITI NEK SVI VIDE
ja znam ko je blaclistovanPa nez ja sta bi bilo u areni isk I ko je ovde deda
Vidimo kako te gotive gdje kod te sretne ko zajabava te naso si 5ljudi da idu sa tobom i placas im po 100k da budu tuBalavurdijo tebe niko nije nista pitao a koliko si dobio para ili cega i sta jos da si jedini na strani zla djela jer drugo i ne znate nego biti zli,(Zemu od 100hiljada igraca postuje i gotivi barem 95hiljada kao sto i ja njih)a vi ste 5orica samo i zemo nije pustio muda nego je samo realan dok vi lazete i kradete i smjestate varate i sprdate ljude cak i administraciju i pricate nesto sto nema veze s vezom mnogo ste gadni playeri a inace ne znas sebi podgrijati supu a vamo si jak dok drzis misa sram da vas bude bas ste gadni treba vas sve skinuti sa ovako divnog projekta jer samo rusite projekat i skracujete ljudima vrijeme dok varate i gresite i nemojte se vise pravdati jer smrdite od zla koliko ste zli uuuuffffffff...a ti bakmaze sa tim deda vrijedjanjem slabo ti ide bas jer drugo i ne znas biti nepristojan uvjek a pristojan ti bas nikad nisi fujjjjj siii
Tih tvojih 5 podplacenika od tebe me ne gotive i ne trebaju jer si zao i nesto te ego jebe mene cjeli grad gotivi tako i igri kao i u stvarnom zivotu momak sam stani pa gledaj a ti neznas dalje od tog misa i da budes zao,ako se tebe skloni sa servera taj lik ce kod boga uhvatiti takav sevap da mozda ga nagradi cak jos jednim zivotom koliko si zao samo popricaj sam sa sobom jer te tvoje skolske rijeci ne doticu vise ni misa u rupi a ne tek nas ljude hahahaha bakmazija nervozija wuahahahhaha
Ma svi ovi ljudi vide ovaj pov da se cuje i vidi sve jasno to sto pricas neke nebuloze okaci svoj pov da vdiimo kako je bilo ako smijes nemoj da kacim druge povove kako si mi prjetio da ces sve pobiti zaklati stvarno je zastrasujuce i nemoj da lazes ove ljude svi jasno vide pov!Editujes snimak sto znaci da ga sjeces sebi u korist sto je laganje i namjestanje administraciji jer ih lazes kao i sve a ko prvo svako normalan sto ti nisi ce shvatiti da se neko sam ne moze sa sobom da svadja jer uvjek trebaju dvoje a ti si zapoceo i dosao si u vc na dc i poceo da se pravis jak i da pretis kako imas para se hvalis i kako vozis kao nekog golfa 8 hahah zoves me u neku Banja Luku da dodjem i se hvalis a nema te cuko za sta ujesti i kad se ti nesto uputi nazad onda izsjeces snimak i okacis samo mene koji si ti prevarant,zar te cjeli zivot prati ta prevarantska lopovska dusa vidi se da te vec sve kazni a nadam se da ce te i administracija jer i njih sad varas jer opet kao i uvjek namjestas snimke sebi u korist i nisi stavio snimak kako vredjas roditelje moje i mene al vidi se to su postupci covjeka koji zivota nema NIGDJE hehheheh a sad odustajem vise pisanjem jer naravno pametniji odustaje a to svakako ti nisi jer pameti nemas jer ne znas da smislis nikad znaci nikad nikad kako da odbranis hakerski hahahahahahahahahha SAMO ZNAS DA LAZES LJUDE I NAMJESTAS UVJEK SVE SEBI U KORIST JER SI SEBICAN FUUUUJJJJJJJJ SSIIIIII