Hahhahaha sad sami izgovori a ne smes da komentarises sto si malom Vojin Grotti pretio sta se sad pravdas dok mu pretis da ces mu doci na kucu i tako dalje jos lik maloljetan,sram nek te bude... ja bi te cak na sud dao iskreno ti kazem jer si na rijecima mnogo jak,treba ti u real life novcana kazna sto pretis ljudima da se opametis malo ...sta je sad si se usro jer nisi opcekivao da ce i on da te kaci tebe treba 1mil dana da se te zatvori koliko si gresan i ne preti djeci nebitalac jedan sta je sad chat gpt i nije tvoj dc sami nelogicni izgovori hahahai pa ciji je onda ako nije tvoj da nije od tvog tjela ako tvoj nije mislim druze gubis se ici ces ti dozivotno na ban tako ti i treba sta si trazio nadam se da ces to i da dobijes jer zasluzujes i jos mnogo vise SRAMI SEEEE.... da ti nije postalo nesto mnogo vruce u toj zatohloj sobi od tvojih nekontrolisanih lazi...a ko drugo dobio sam ban jer sam imao dva warna zbog napustanja igre zbog tebe a trevi sam dobio sto sam se branio dok me je lik pucao na pumpi digitalac glupi ne LAZI VISE PEKMEZE DOSTA TE JE ISKRENO