Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
4211
Players nickname
Uros Obilic
Administrators nickname
Tom Chivas
Date
May 10, 2022
Time
19:53
Proofs
https://youtu.be/1KgJ6WlOyLA

Uros Obilic

Player
Player
Joined
Oct 29, 2021
Messages
116
Zelim da kazem da sam ja sa svojom familijom usao u porodicnu kucu familije zampe da kradem panele kao sto se vidi na snimku mi smo bili u zbunju i id 659 radi vrstu id mg-a covek nikako nije mogao da zna da smo mi u zbunju te je zapoceo paljbu na nas mi smo poceli da ga pucamo one je tokom pucnjave poceo da se hilije [poceo je da jede meso] zatim je pozvao pojacanje mi smo se pucali i na kraju snimka se vidi kako covek iskoriscava animaciju udaranja da mi se privoko do mene kako bi me udario.Admin Tom Chivas me je stavio u demorgan sa snimka koji nema dovoljnog dokaza da smo mi poceli da pucamo prvi a ta zalba je prihvacena, ja sam imao vec jedno upozorenje od strane admina Shomy McQueen trebalo je da se zavrsi danas ali kad sam dobio drugo produzio mi se warn na 2 cela warna ako je ikako moguce da se meni skinu warnovi zato sto stvarno mi nista nismo prekrsili prvi nismo opucali metak na njih nego oni na nas
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Dobili ste odgovor u pretnodnim žalbama da nećete dobiti unwarn. Slijedeći thread na ovu istemu rezultirat će se spamom samim time će forum account biti sankcionisan. Administrator je donio ispravnu odluku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom