Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
377
Players nickname
Diana Articus
Suspect ID
0000
Date of violation
May 11, 2022
Time of violation
20:48
Proofs
https://youtu.be/FwAUNUhwW8I

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Ako mislite da ej bio ss nikad ne radim ss na nekoga jer je to jako jadno i to rade oni ljudi koji nemaju mozga u glavi da tako kazem, Htio sam da prođem alisu bila dva auta koji su oni kao pregledavali. Mislim samo zato sto sam bio u plavom zentornu pocinjuda me pucaju bez razloga samo zato sto je plavo auto 100 posto. Ja imam pravio da uzvratim paljbu jer su me oni prvi poceli pucat bez razloga. Ovo sto su pricali an disc nije bilo povezano sa situacijom.
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Ako mislite da ej bio ss nikad ne radim ss na nekoga jer je to jako jadno i to rade oni ljudi koji nemaju mozga u glavi da tako kazem, Htio sam da prođem alisu bila dva auta koji su oni kao pregledavali. Mislim samo zato sto sam bio u plavom zentornu pocinjuda me pucaju bez razloga samo zato sto je plavo auto 100 posto. Ja imam pravio da uzvratim paljbu jer su me oni prvi poceli pucat bez razloga. Ovo sto su pricali an disc nije bilo povezano sa situacijom.
Ja ne razumem zasto ne pucaje druge likove nego samo tebe???Za ovo po meni je cist warn bar da su mu rekli da nesme da prodje a ovo...
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
317
vidi se ko je sta prekrsio fear rp mi ga pucamo svi bukvl a on nista ne jebe nikoga cak sam i cuo kako je na discordu ali nisam siguran za to.
 

Teo Cvetkovic

don't break the rules
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
317
Ako mislite da ej bio ss nikad ne radim ss na nekoga jer je to jako jadno i to rade oni ljudi koji nemaju mozga u glavi da tako kazem, Htio sam da prođem alisu bila dva auta koji su oni kao pregledavali. Mislim samo zato sto sam bio u plavom zentornu pocinjuda me pucaju bez razloga samo zato sto je plavo auto 100 posto. Ja imam pravio da uzvratim paljbu jer su me oni prvi poceli pucat bez razloga. Ovo sto su pricali an disc nije bilo povezano sa situacijom.
da druze ali ti moras na pocetku da stanes a ne tek tako da udjes odjednom te zatim smo krenuli da te pucamo to je kao i za granice ne mozes ti samo da prodjes granicni prelaz i da sacekas na sredini nego u pocetak moras sacekati pa proceduru a ne odjednom nasilno da upadas a ne zato sto si ti plavi ili ostali fazoni.
 

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Žalbu prepuštam curatorima LSPD/NG.
 

Aleksa Wolf

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
49
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Postovani prilikom dolaska na kontrolni punkt duzni ste da se zaustavite dok vas policija ne pregleda i izuzme vase podatke te utvrdi identitet. Ulaskom u takozvani ljevak dva policajca su trcali prema vama, jedan sa leve drugi sa desne strane [stoje sa strane jer se vecina igraca ne zaustavlja], nastavili ste dalje, dosli ste na kraj levka,videli ste da nemozete proci,a sa desne strane vam je prisao vojnik niste se ni malo obazirali na njih vec ste se odma uputili ka mjestu gde ste usli sto izaziva sumlju.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom