Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7807
Players nickname
Light
Suspect ID
7495
Date of violation
May 12, 2022
Time of violation
19:17
Proofs
https://youtu.be/f4iLA8JR6YE

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Ne radim apsolutno nista , jedini zakon IC sto sam prekrsio jeste sto sam bio lose parkiran (Imao sam 4 wanted LVla ali sam nosio masku i ne znaju da imam dok ne provere )
Znaci stojim nepropisno parkirano na putu sa desne strane PD se zakucava u mene i odgura mi auto kod banke , oni mi kazu da izadajem ja se dopisujem sa likom za avion .
Nisu smeli da izvade pusku i da krenu da me pucaju zato sto nisam teo da izadjem iz auta zato sto nisam uradio nikakvo kriminalno delo da oni mogu mene da izrešetaju , gde si ti video da te policajac u RL izreseta zato sto si nepropisno parkiran i neces da izadjes policiji .
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Kakva dva policajca sta pricas ti izasao je samo jedan nista se nije cuo i krenuo da puca zasto ima tejzer nicemu im ne sluzi
 

Kai Wayne

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
54
Ne radim apsolutno nista , jedini zakon IC sto sam prekrsio jeste sto sam bio lose parkiran (Imao sam 4 wanted LVla ali sam nosio masku i ne znaju da imam dok ne provere )
Znaci stojim nepropisno parkirano na putu sa desne strane PD se zakucava u mene i odgura mi auto kod banke , oni mi kazu da izadajem ja se dopisujem sa likom za avion .
Nisu smeli da izvade pusku i da krenu da me pucaju zato sto nisam teo da izadjem iz auta zato sto nisam uradio nikakvo kriminalno delo da oni mogu mene da izrešetaju , gde si ti video da te policajac u RL izreseta zato sto si nepropisno parkiran i neces da izadjes policiji .
ako ne postujes zahteve policajaca, oni imaju puno pravo da zapucaju
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
U BIlo kom realnom svetu Policajac nebi posle jedne opomene u kojoj se jedva cuo izvadio pusku i krenuo da me reseta vec bi me jurio autom napravio poteru i kad mu se ukaze prilika izvadio tejzer tejzovao bi me ja bi ispao iz auta on bi me uhapio al ne ovde ti je server PD to win , njihova auta idu 450 , pisu ti kazne od po 50 k koje kako bi otplatio moras igrati 4 sata na serveru svaka cast a vidim i koliko ti ozbiljno svatas zalbu kad si obrisao komentar , uradio si copy paste od ove zalbe nisi ni pogledao svaka cast Rejected - LSPD/NG RDM ID-0000

Slika :
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Za ovakve stvari FIB je jedamput dobio Warn , ali ne sad kad je cale u PDu niko im nista ne moze .
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
I kojim kurcem ste mu da li treci mandat kad nije ispunjavo pravilo za lidera o minimalnj aktivnosti od 2 h , ulazio je svaki treci dan dok sam bio admin mogo sam da vidim njegovu aktivnost . bilo je mnogo boljih lidera koji ni jedan warn nisu imali popud Buki Paljevica koji nisu dobili treci mandat .
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
670
Prvo imamo te pravo zaustaviti i traziti da izađeš iz vozila, drugo zbog cega prijavljujes mene (7495) kada ja nisam ni izvadio pusku, a nisam ni pokusao ništa i samim tim ova zalba treba biti odbijena, covjek ti je rekao da izadjes iz vozila ti si krenuo bjezati sa neregistrovanim vozilom i ima pravo da te puca. Zbog čega bježiš ? Treće nemoj biti bezobrazan prema gospodinu načelniku . To je jako ružno. Ja sam ti rekao 5x da izađeš , al čujem da nisi čuo, a nisam ni ja tebe čuo kada si rekao šta radiš ovo. Vjerovatno se desio neki bag sa nama dvojicom. A četvrto ovo je čisti PG, vraćaš se i pitaš policiju sta ovo radite, umjesto da bježiš. I vidi se da ti je namjera da provociras što više. A peto nisi stajao fino parkiran, vec si bio u voznoj traci sa upaljenim motorom i Pisao si poruke. LP
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Kao 1. Kakvo provociranje druze vratio sam se da se na povu vidi ID ko me puca . kao 2. ne znas ni pravila to PG nikako ne moze biti , PG je nemoguca radnja u rl koja je moguca u Rl . I sam si reko stojis na putu i kuckas poruku imam pravo da te pucam Cist DM , Znaci ja stojim na putu i na telefonu sam imas dovoljan rp razlog da me ubijes van svake logike zivota .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom