Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7807
Players nickname
Light
Administrators nickname
Aleksa Wolf
Date
May 13, 2022
Time
19:15
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/101652/

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Pre svega kad sam napisao ovu zalbu admin Aleksa wolf koji je i na kraju zakljucio je u roku od 2 minuta vec dobio zalbu i uradio copy paste od prethodne zalbe na PD . ( Znaciu nije ni pogledao zalbu vec je odmah odbio to se moze proveriti lako ako postoje logovi ko je sta birsao na forumu )
Secam se jedne zalbe trazio sam je ali nisam mogo naci , kako je FIB dobio warn zato sto je uradio isto sto sad radi PD ali nisam mogo naci .

Ako je ovo RP Simulacija stvarnog zivota , ako je DM ubijanje bez dovoljnog IC razloga , Onda je PD uradio DM , Gde si ti video da te neko u stvarnom zivotu izreseta zato sto neces da izadjes iz auta znaci njima tejzer treba skorz izbaciti iz skladista . Ovo je Sve samo roleplay nije . Kako to da PD ima dovoljan RP razlog da ubije mog karaktera zato sto nece da izadje iz auta trebali su da me tejzuju ne da me resetaju pritom apsolutno nista im nisam uradio da me pucaju.
 

Zeljko Kidara

Player
Player
Joined
Feb 10, 2022
Messages
187
Pritom da kazem da se on na POVU uopste nije cuo da mi je ista reko Znaci trebao je makar da ponovi 3 puta i to glasnije da se cuje a ne da kaze jednom i izvadi pusku i krene da puca
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Da organizacija dobije treba biti 3 osobe a na snimku su 2, Oni su vam dali malo upozerenje ali se slabo cuje na vašem snimku. Zatim koliko vidim imate wanted level te postoji mogucnost da im je neko dojavio vaše informacije ili slično o vama, Ali ukoliko nisu imali dovoljnih rp razloga opomenut ću ih usmeno, Jer ovdje je mogla biti RP Situacija.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom