Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
7495
Players nickname
toma_hadzizdravkovic
Suspect ID
1870
Date of violation
May 13, 2022
Time of violation
22:50
Proofs
https://youtu.be/CqDjONFvCWg

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
670
Zaustavili smo ga, odbijao je da stane i pominjao je OOC stvari počeo me vrijeđati. Poslije toga izvadio je pištolj i počeo da nas puca, poslije nas je ubio. Ako treba snimak i za to javite mi.
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
OC vredjanje nigde nema, ti nisi imao pravo da ga hapsis jer ide sa OC eventa (Informal) Pravilo dogadjaja 1.2, a on je imao puno pravo da te ispuca jer si ga krenuo hapsiti
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Zaustavili smo ga, odbijao je da stane i pominjao je OOC stvari počeo me vrijeđati. Poslije toga izvadio je pištolj i počeo da nas puca, poslije nas je ubio. Ako treba snimak i za to javite mi.
reko ti je da se vraca sa informala
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
670
Pokusao sam lepo niste hteli lepo sam vam rekao da idem sa eventa
Koje pravilo servera glasi da ja tebe ne smijem zaustaviti kada se vraćaš sa informala, a drugo gdje tebi piše da ideš sa informala na čelu ? Meni svaki drugi čovjek baci šuplju da se vraća sa informala. Da imaš kulturu izražavanja možda bi ti kazali sve je uredu. I to je to.
 

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
Zaustavili smo ga, odbijao je da stane i pominjao je OOC stvari počeo me vrijeđati. Poslije toga izvadio je pištolj i počeo da nas puca, poslije nas je ubio. Ako treba snimak i za to javite mi.
Jesi glup ili da ?? Igrac je ooc 5 min poslje OOC eventa
 

zunic

Player
Player
Joined
May 29, 2021
Messages
152
Koje pravilo servera glasi da ja tebe ne smijem zaustaviti kada se vraćaš sa informala, a drugo gdje tebi piše da ideš sa informala na čelu ? Meni svaki drugi čovjek baci šuplju da se vraća sa informala. Da imaš kulturu izražavanja možda bi ti kazali sve je uredu. I to je to.
igrac je OOC igrac 5 min poslje jedno OOC eventa a to sto tebe nisu naculi u PD nije moja greska i samo se blamiras ocdje po forumu
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
Koje pravilo servera glasi da ja tebe ne smijem zaustaviti kada se vraćaš sa informala, a drugo gdje tebi piše da ideš sa informala na čelu ? Meni svaki drugi čovjek baci šuplju da se vraća sa informala. Da imaš kulturu izražavanja možda bi ti kazali sve je uredu. I to je to.
nauci kad su OOC eventi pa onda pricaj sta, a ti tu letis autom koliko juris i onda bi neki RP radio, koga sve primaju u tu bijedu od organizacije
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
670
igrac je OOC igrac 5 min poslje jedno OOC eventa a to sto tebe nisu naculi u PD nije moja greska i samo se blamiras ocdje po forumu
Nije event nego informal i kakve ja veze imam sa informalom ili bilo kojim eventom kada patroliram ? Gdje piše da čovjek se vraća sa eventa ?
 

Son Goku

Player
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
145
Goku smanji doživljaj idi igraj dragon ball z. To je maksimalan tvoj domet
opet ti kazem nauci kad OOC eventi pocinju pa malo prati vrijeme, sta se pjenis kad si ti kriv dzabe se izblamirao ovdje al haj bar naucis ponesto ako si pametan naravno.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
670
opet ti kazem nauci kad OOC eventi pocinju pa malo prati vrijeme, sta se pjenis kad si ti kriv dzabe se izblamirao ovdje al haj bar naucis ponesto ako si pametan naravno.
Nauči razliku između eventa i informala . 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon . Rutinske kontrole nisu zabranjene(niko ga nije htio hapsiti nego samo vidjeli igrača u gepeku i imamo pravo da zaustavimo jer sumnjamo na kriminal) i uglavnom se nabrajaju kriminalna djela. 10 minuta prije se vodi oko prostora eventa valjda, a 5 minuta poslije se vodi za one koje osvoje da ih se ne može kidnapovati kada osvoje, jer se nalaze na autoputu npr . Jer ima dosta informala i eventa koja su van grada. To je moje tumačenje, a admin ako kaže da sam ja ukrivu ja sam tu uvijek da prihvatim svoju grešku . Vrlo sam razumna osoba pogotovo ako postoji normalna komunikacija. Ali sve to nije razloga da nas čovjek izađe i puca, samo jer smo mu kazali da stane sa strane. Normalna komunikacija je lijek za sve. LP
 

Mehmed Kaan

Player
Player
Joined
Nov 3, 2021
Messages
117
Koje pravilo servera glasi da ja tebe ne smijem zaustaviti kada se vraćaš sa informala, a drugo gdje tebi piše da ideš sa informala na čelu ? Meni svaki drugi čovjek baci šuplju da se vraća sa informala. Da imaš kulturu izražavanja možda bi ti kazali sve je uredu. I to je to.
Ja sam te pitao imas li familiju da bi proverio na listi ubica moje ime i da ti dam pasos ti kao sta je to informal sta je ovo sta je ono
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
Nauči razliku između eventa i informala . 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon . Rutinske kontrole nisu zabranjene(niko ga nije htio hapsiti nego samo vidjeli igrača u gepeku i imamo pravo da zaustavimo jer sumnjamo na kriminal) i uglavnom se nabrajaju kriminalna djela. 10 minuta prije se vodi oko prostora eventa valjda, a 5 minuta poslije se vodi za one koje osvoje da ih se ne može kidnapovati kada osvoje, jer se nalaze na autoputu npr . Jer ima dosta informala i eventa koja su van grada. To je moje tumačenje, a admin ako kaže da sam ja ukrivu ja sam tu uvijek da prihvatim svoju grešku . Vrlo sam razumna osoba pogotovo ako postoji normalna komunikacija. Ali sve to nije razloga da nas čovjek izađe i puca, samo jer smo mu kazali da stane sa strane. Normalna komunikacija je lijek za sve. LP
Informal je OC event
 

reedjii

Player
Player
Joined
May 6, 2022
Messages
375
Nauči razliku između eventa i informala . 1.2 Zabranjeno je ubijati/pljačkati/otimati/itd. prije početka događaja (10 minuta prije) i 5 minuta nakon . Rutinske kontrole nisu zabranjene(niko ga nije htio hapsiti nego samo vidjeli igrača u gepeku i imamo pravo da zaustavimo jer sumnjamo na kriminal) i uglavnom se nabrajaju kriminalna djela. 10 minuta prije se vodi oko prostora eventa valjda, a 5 minuta poslije se vodi za one koje osvoje da ih se ne može kidnapovati kada osvoje, jer se nalaze na autoputu npr . Jer ima dosta informala i eventa koja su van grada. To je moje tumačenje, a admin ako kaže da sam ja ukrivu ja sam tu uvijek da prihvatim svoju grešku . Vrlo sam razumna osoba pogotovo ako postoji normalna komunikacija. Ali sve to nije razloga da nas čovjek izađe i puca, samo jer smo mu kazali da stane sa strane. Normalna komunikacija je lijek za sve. LP
Nema tu tvojih tumačenja, bilo ko da dolazi sa OC eventa nema pravo biti uhapsen 10min pre i 5 posle, ne ide server po tvojim tumacenjima vec po pravilima.
 

assc

Player
Player
Joined
Mar 18, 2022
Messages
200
lik ti je lepo rekao a to sto se ti pravis glup i pametan tvoj problem
Zaustavili smo ga, odbijao je da stane i pominjao je OOC stvari počeo me vrijeđati. Poslije toga izvadio je pištolj i počeo da nas puca, poslije nas je ubio. Ako treba snimak i za to javite mi.
 

Aleksa Wolf

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
49
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Postovani svaki igrac koji se vraca sa dogadzaja u trajanju od 5 min je ooc igrac te ste ga trebali zanemariti.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom