Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved DM, SK, NonRP... | 6842, 9743, 21937

Status
Not open for further replies.
Your ID
21823
Players nickname
Slotter Zaric
Suspect ID
6842
Date of violation
May 15, 2022
Time of violation
17:53
Proofs
https://youtu.be/IfAQvhZiulY

Slotter

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
10
Familija smo u kući 1426. Kuća pored naše (1425) je druga familija koja sa još nekim igračima već 2 dana radi SK i DM, na sve to su postavili panele na ulazu u našu garažu da ne bismo mogli ući ili izaći. Kao dokaz prilažem video na kome se vidi apsolutno sve. Kako pokušavam izaći iz garaže i nekako uspem da se izglavim iz panela i nakon toga me ubijaju. Tako je sa svim clanovima naše familije već 2 dana. Danas smo pokušali da pričamo sa njima, rekli su da će prestati i nastavili isto. Dolazili su nekoliko admina, ništa nisu rešili. Vređaju nas non stop. Ako uspem i to ću snimiti. ID igrača koji to rade: 6842, 9743, 21937, 24
Ceo dan ubijaju sve, čim izađu iz kuće ili garaže, čim se ožive itd.
Zašto niko ne reaguje na očigledno kršenje više pravila? Ako ne budu kažnjeni obratiću se direktno vlasnicima Grand Roleplay-a i spomenuti admine koji ne rade posao kako treba. Ako pravila ne važe za sve isto, nije problem, odosmo svi na drugi RP server, a ima nas mnogo i svi smo između 20 i 35 godina. Ako ne žele RP igrače i uplate za GC, nije problem.
Na drugom linku je video ge ubijaju drugara iz familije dok sedi u kolima ispred kuće.
 
Last edited:

Makii

Gang bang
Player
Joined
Mar 20, 2022
Messages
134
Sto spominjes id 9743 i 21937 kad mi nismo iz te porodici niti smo postavljali panele mi smo samo cuvali.



201979934_f929b39569.jpg
 

Mixa Dior

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
674
Ja ovo pisem iz mojih iskustva, nisam ja tamo koji je panele stavljao. Moj ti je savet. Kao prvo, pravilo SK na grand roleplay nema. Kao drugo, ne postoji ni pravilo No RP, vec postoji NonRP. Drugi put napisi lepo pravila.
 

Mece Darkin

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
336
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID (21937) dobit će kaznu za (G.P 6.15)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom