Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
705
Players nickname
Stefn Micevic
Suspect ID
15244
Date of violation
May 15, 2022
Time of violation
19:05
Proofs
https://youtu.be/rOeIZ7sEnMY

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Kao sto mozete da vidite na ovome POV:
ID 15244 je otisao na stranu mosta gdje kada se udje ne moze se prici unutar kruga.
Na drugom POV:
pocinju da nas pucaju sa tog mjesta gdje mi ne mozemo da pridjemo. zelim da Id 15244 posalje svoj POV da mozemo da vidimo da li je to stvarno on, zato sto svi dokazi ukazuju na njega. Hvala na paznji!
 
Last edited:

Tin Hypnotik

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
79
Kao sto mozete da vidite na ovome POV:
ID 15244 je otisao na stranu mosta gdje kada se udje ne moze se prici unutar kruga.
Na drugom POV:
pocinju da nas pucaju sa tog mjesta gdje mi ne mozemo da pridjemo. zelim da Id 15244 posalje svoj POV da mozemo da vidimo da li je to stvarno on, zato sto svi dokazi ukazuju na njega. Hvala na paznji!
Na drugom povu nismo mi nas je bio lik sa crveno belom rick and morty jaknom koj je greskom usao mezete pogletati kill logs da to nismo mi poslao bi POV ali mi je ostao na drugom PC pa nmg
 

Tin Hypnotik

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
79
ja zelim da vidim POV od id 15244 ako ga uopste ima, ne znam sto bi mu bio problem da ga posalje. Da svi vidimo
ID 15244 nije bio u krugu kad vas je lik sa autoputa iznad ubijao. A i ti Nani nemoj da se pravis glup kad si mene i id 15244 video u kurugu kad si se vratio.
 
Last edited:

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Znaci ovde je priznanje da se prisustvovali eventu i ja zelim da vidim taj POV gdje ste vi usli. Ako ga uopste imate
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
Ja trazim POV od ID: 15244 nemoj ga probati niti na jedan nacin spasiti ocu da vidim njegov POV. Bas me zanima sta nas dragi Regrup radi???
 

Nikolaa Zidar

🚬
Leader
Joined
May 6, 2022
Messages
358
Kao sto mozete da vidite na ovome POV:
ID 15244 je otisao na stranu mosta gdje kada se udje ne moze se prici unutar kruga.
Na drugom POV:
pocinju da nas pucaju sa tog mjesta gdje mi ne mozemo da pridjemo. zelim da Id 15244 posalje svoj POV da mozemo da vidimo da li je to stvarno on, zato sto svi dokazi ukazuju na njega. Hvala na paznji!
Nema niti jednog razloga da mu se trazi pov
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom