Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
714
Players nickname
Kix Boss
Suspect ID
5168
Date of violation
May 26, 2022
Time of violation
23:06
Proofs
https://youtu.be/-vuwc3a8rfU

Kix_Boss

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
12
Pojavio sam se na lokalu di su kolege trebali potporu, tamo su me ubili digli uzeli kao taoca uzeli mi sve sve sam im dao, pucali su na mene i opet me ubili.
Smatram da ovo nije role play i da treba da se sankcionise decke.
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Druze ovo sto radite je teski Fear RP i ti i 20824, imao si 5 puske na glavi i nisi bacio balaclavu, kad su ti ponovili da bacis ti si opet odbio. Self report...
 

Kix_Boss

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
12
Balaclava je bacena. To sto je nisam odmah bacio to je dio RP-a, pucanj shotguna u glavu tokom RP-a nije dio RP-a tako da molim te ako neznas o cemu pises zaobidi me.
 

Matee Prior

Shit Talker
Player
Joined
Sep 18, 2021
Messages
60
Balaclava je bacena. To sto je nisam odmah bacio to je dio RP-a, pucanj shotguna u glavu tokom RP-a nije dio RP-a tako da molim te ako neznas o cemu pises zaobidi me.
kako bacas stvari dok imas podignute ruke
 

Leo Naudi

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
271
Balaclava je bacena. To sto je nisam odmah bacio to je dio RP-a, pucanj shotguna u glavu tokom RP-a nije dio RP-a tako da molim te ako neznas o cemu pises zaobidi me.
Druze imash 5 puske na glavi, po RP-u bi trebao da bacis sve sto su ti rekli iste sekunde.
 

Kix_Boss

Player
Player
Joined
Mar 12, 2022
Messages
12
Zalba je postavljena da admin rijesi situciju kako god ona bila ispravna a ne vi vasi komentari su mi nepotrebni
 

Kiko Smith

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
292
na Povu se vidi 1 lik iz GOV gde radi Bug Abuse kleci i puca sa Light Machine gun
 

Knele Drill

I'm sorry hoe that I couldn't be your Romeo
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
148
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 4711 dobit će kaznu za MG + Generalno Pravilo 6.13
  • ID 20824 dobit će kaznu za FearRP
  • ID 15047 dobit će kaznu za Generalno Pravilo 6.13
  • (Zabranjeno je ubijanje osobe u nesvesti kako bi se izbeglo stanje RP (ubojstvo iz milosrđa) )
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom