Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
24377
Players nickname
Teo Fil
Administrators nickname
jerry_Thompson
Date
May 31, 2022
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/4dcDbeU

Teo Fil

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
9
Vec 2 dana od zadnjeg igranja grand rp imao sam glitch gdje su mi se stvari koje sam izgubio ili negdje ostavio znale vratiti u invetar. Kada sam krenuo jednog dana dati otkaz u SAHP Antonio Lučić me pretražio i vidio da imam tejzer kod sebe od SAHP koji sam bio prosli dan ostavio u SAHP. On je mislio da sam ja ukrao taj tejzer jer sam ga imao kod sebe i moja izlika pod navodnicima nije imala smisla. Vodio me na ispitivanje i trazio od mene da pokazem sve sto moja porodica ima u sladistu nakon sto sam ga posluso krenuli smo u FIB i meni u tom trenutku u mom naselju je nestala struja i mislili su da sam napravio lta namjerno ali tako nije bilo. I dalje ja se duboko ispricavam svima adminima, Antoniu, Filipu i svim clanovima moje porodice. Ali nadam se da cete primiti ovu moju ispriku jer sam na ovom serveru upoznao neke ljude koji su jako dragi svi smo jedna zajednica i zao mi je biti izvan nje zbog ovakvog razloga. Dosao sam na server prije tocno 4 tjedana i vec sam se toliko odusevio ovim serverom da ponekad zaboravim na rl. Ja se nadam da prihvacate ovo sto sam napisao i stvarno mi je zao, htio bi se sto prije vratiti u grad. I jos jednom Hvala puno na ovakvom expiriencu NAJACI server (grad).
Srdacan pozdrav!
 

Mihael Kara

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
31
Nemojte mu dati unban, sve stvari koje su FIBOVCI uzeli iz naseg porodicnog skladista su bile filipove i moje a teo fil ne zeli vratiti nama novac za te stvari koje su FIBOVCI uzeli
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,151
Postovanje, mozemo vam izaci u susret da vam izbrisemo sve pare sa racuna i da dobijete unban, da li se slazete?
 

Teo Fil

Player
Player
Joined
May 31, 2022
Messages
9
Nemojte mu dati unban, sve stvari koje su FIBOVCI uzeli iz naseg porodicnog skladista su bile filipove i moje a teo fil ne zeli vratiti nama novac za te stvari koje su FIBOVCI uzeli
Moze i puno hvala. Nadam se da cu sto prije zaigrat.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,151
Postovanje, dobili ste unban i nemojte da se ovo vise ponavlja nece vam se izlaziti u susret. Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom