Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
3884
Players nickname
Michael Gray
Administrators nickname
Jerry Thompson
Date
Jun 1, 2022
Time
12/13:00
Proofs
https://imgur.com/a/dqvCxvr

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,750
Pozdrav, pre svega želeo bi reći da ovo nije nikakva žalba na Administratora [B][SIZE=5]Jerry Thompson[/SIZE][/B]-a. Administrator je ispravno postupio ali moram reći da moja strana priče nije proverena. Danas oko 12/13 časova dobio sam ban. Igrač pod imenom Walter Willson postavio je žalbu na mene zbog koje sam ja kažnjen za kršenje pravila pod imenom Generalno Pravilo 6.3. U dokazima svoje žalbe naveo je slike na kojima sam ja navodno "krao", odnosno koristio oružije organizacije FIB u lične svrhe. Ja vam mogu dokazati suprotno. Počećemo sa datumom 28.05.2022. Prvi put kad sam uzeo nešto iz sefa na ovaj datum je u 16:33. Tada sam započeo smenu i može se videti da sam uzeo 1 AUG, 150 municije za AUG i FIB pancir. Sve od ovoga je opravdano trbalo mi je oružije za početak smene kao i pancir. Izbila je pljačka bankomata oko 17:00 blizu pošte i ja i par kolega otišli smo to da sprečimo. Odjednom izletelo je dosta igrača i tu su nas sve pobili, ovo mogu da vam potvrde kolege koje su tad tamo bili. Kada sam izašao iz bolnice otišao sam po novu opremu u 17:11 kako bi mogao nastaviti patroliranje. Uzeo sam kao što se vidi 1 Carabine, 150 municije za njega i FIB pancir, što ja i dalje smatram opravdanim budući da sam izgubio sva 3 na prethodnoj akciji. Tokom patroliranja napali su nas neki igrači te sam morao da se pucam sa njima, tu sam izgubio nešto metkova. Kao što se vidi u 17:30 vratio sam se u sedište po jos municije, malo za mene i malo za kolegu sa kojima sam patrolirao, on vam ti može potvrditi. . Desila se pucnjava na početku desnog autoputa kad je organizacija pod imenom Bloods Street Gang napala ili pokušala da kidnapuje jednog našeg čoveka. Tu je izbila velika pucnjava i na kraju se završila našim gubitkom. Posle toga kao i svi iz bolnice otišli smo do sedišta FIB-a po novu opremu odnosno 1 Carabine i FIB pancir (nisam uzimao municiju zato što sam je već imao od 17:30 i pre akcije podelio sam je na pola da u slučaju da padnem ne izgubim baš sve). Sledeći put kad sam koristio skladište bilo je na pljačci Gun Store-a od strane Bloods-a. Uzeo sam još 1 FIB pancir (ovaj mi je bio ispod 60%), još 120 municije za Carabine za svaki slučaj i malo municije za šoker (istrošio sam je u patroli pa sam je već uzeo kad sam imao priliku), ovo takođe mogu da potvrde kolege zato što smo ovom prilikom ubili njih 20, a uhapsili samo 2-3 (ove ostale su oslobodili advokati). Ovde završavamo datum 28.05.2022. sad prelazima na sledeći odnosno 29.05.2022. Ovog dana kao što se vidi uzeo sam samo 1 FIB pancir i municiju za Carabine zato što samo oba potrišio na pljačci Gun Store-a prethodno veče. Na ovaj dan imao sam neke privatne obaveze i nisam bio puno u gradu. Sada možemo preći na zadnji datum 30.05.2022. Na ovaj dan početkom smene reciklirao sam 1 Carabine i 1 Tejzer. Ubrzo trbao se održati Ammo Run te sam se pripremio za njega uzevši 1 novi Tejzer, malo municije za njega, 1 novi Carabin i 1 FIB pancir za kolegu koji mi je to tražio. Za Ammo Run vam takođe mogu potvrditi kolege. Meni je nestala struja oko 22:45 i ja nisam stigao da se vratim za početak Ammo Run-a iako mi se brzo vratila struja (za struju možete proveriti u logovima servera). Ubrzo sam se vratio i nisam imao volje da se priključim Ammo Run-u pogotovo zato što su ga oni već započeli. U garažio bio je još jedan kolega koji nije otišao na njega i tu sam malo pričao sa njim. Posle izvesnog vremena pitao sam ga koji je čin i on mi je rekao 17 ili 18 ne sećam se baš najbolje. Pitao sam ga da li bi ja smeo uzeti Heavy Shotgun zato što sam dobar sa šotkama i imam skill LvL 2 koji sam želeo da nadogradim do kraja. On mi je rekao da mogu da ga uzmem ali da moram paziti da ga ne izgubim i kao što se vidi u 23:03 uzeo sam Heavy Shotgun kao i malo municije za njega. Mislim da je sve što sam uzeo iz sefa FIB-a opravdano ali to je na vama da sudite. Sledeći dan bio sam kick-ovan bez mog znanja. Žao mi je samo što nisam razgovaro sa kolegom koji me je kick-ao pre toga i što nije proverio informacije pre kick-a. Administratori takođe možete da proverite logove da ja to oružije niti sam prodavao niti išta. Mogao je da me barem sačeka da vratim FIB opremu. Na ovom serveru igram još od kraja novembra/početka decembra i igram svaki dan po 5-8h na njemu. Bilo bi mi glupo da dobijem ban zbog da kažemo nesporazuma pogotvo zato što meni niti je potreno ovo oružije niti igram nešto drugo sem Grand RP-a. Možete proveriti kolko imam novca i kolko sam napretka napravio od početka igranja i nadam se da razumete da nikako ne bih rizikovao ban zbog ovakve gluposti. Takođe da se ovo ne bi dešavalo u buduće ću pitati viši čin da mi izvadi potrebno ili ću snimiti kako ih pitam. Takođe baš retko kršim pravila i obično to biva slučajno, nikad ne prijavljujem ljude na forum zato što znam da je to obično slučajna greška i to više ne ponavljaju. Nadam se da razumete i da će te odlučiti ispravno. Hvala još jednom i pozdrav celoj Administraciji!!!
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,750
I naravno ako odlučite da me unban-ate vratiću sve stvari koje nisam mogao zbog kicka.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,459
mozes dobiti unban jedino ako ti se sav novac sa naloga obrise? slazes li se?
 

Michael Goat

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1,750
Pozdrav, izvinite ali ja imam otprilike 9-10 miliona. I da sam ukrao ove stvari, a ponovo ponavljam nisam i mislim da sam sve opravdao ne bi zaradio sve ukupno ni 1 milion od njih. Možemo li doći do kompromisa da mi se određena količina novca obriše (na primer pola od ukupnog nova što imam), stvarno bi mi bilo žao da mi se obriše ono na šta sam uložio puno truda i radio dosta dugo. Ja ću naravno, ako bude na kraju odlučeno da dobijem unban, vratiti sve stvari koje su ostale kod mene (Heavy Shotgun, Carabine, FIB Pancir i Tejzer).
 

Thomas Gethoven

Player
Player
Joined
Feb 18, 2022
Messages
37
Postovani, moje misljenje je da je oduzimanje novca zaista nepravedno prema igracu koji nista nije ukrao niti prodao sto se i moze videti u logovima.
 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
8,459
Nije bitno jesi li uzeo 1 shot gun ili 1 baklavu ukoliko ne zelis da se novac obrise = neces dobiti unban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom