Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved ID 14749 | Nacionalno Vredjanje | NLR | MG |

Status
Not open for further replies.
Your ID
13608
Players nickname
Xella Kash
Suspect ID
14749
Date of violation
Jun 4, 2022
Time of violation
23:19
Proofs
https://youtu.be/XNZ_ZJgGsm4

Svence

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
80
Kako sto se vidi na snimku lik odnosno Sven Pasha Dodje nakok sta sam ga ubio jer me je vredjao i radio MG naso me i radi NLR kad ga pitam kako zna da sam ja on kaze zbog kose a kad je mrtav ne treba da se seca. Sred razgovora kaze Cigan sto se podrazumjeva kako Nacionalno Vredjanje
ahhahaha druze samo sto sam se vratio bio sam napolje pricao sam sa tim likovima sto su bili do mene i ti si dosao i poceo da me provociras a pre toga ti si me ubio u 20:11 to ti nije nikakvo krsenje NLR pravila nauci prvin pravila pa posle salji sta god oces.
 

Svence

Player
Player
Joined
Feb 14, 2022
Messages
80
Kako sto se vidi na snimku lik odnosno Sven Pasha Dodje nakok sta sam ga ubio jer me je vredjao i radio MG naso me i radi NLR kad ga pitam kako zna da sam ja on kaze zbog kose a kad je mrtav ne treba da se seca. Sred razgovora kaze Cigan sto se podrazumjeva kako Nacionalno Vredjanje
i de je ceo video kako mi psujes mater i kako me vredzas da sam crn?
 

Kostadin Kjupevski

Player
Player
Joined
Feb 11, 2022
Messages
45
ahhahaha druze samo sto sam se vratio bio sam napolje pricao sam sa tim likovima sto su bili do mene i ti si dosao i poceo da me provociras a pre toga ti si me ubio u 20:11 to ti nije nikakvo krsenje NLR pravila nauci prvin pravila pa posle salji sta god oces.
Dokaz je potreban protiv mene imas srece sto i za masive mg nisam te prijavio
Malo ti procitaj pravila iako to je Masive MG da me pronadjes u drugoj odeci da kazes da me pamtis po kosi kad si bio mrtav mozda sam malo zgresio za NLR ali sve drugo je sve na POVu
 

Jusuf Jasari

Player
Player
Joined
May 28, 2022
Messages
5
Kako sto se vidi na snimku lik odnosno Sven Pasha Dodje nakok sta sam ga ubio jer me je vredjao i radio MG naso me i radi NLR kad ga pitam kako zna da sam ja on kaze zbog kose a kad je mrtav ne treba da se seca. Sred razgovora kaze Cigan sto se podrazumjeva kako Nacionalno Vredjanje

Kako sto se vidi na snimku lik odnosno Sven Pasha Dodje nakok sta sam ga ubio jer me je vredjao i radio MG naso me i radi NLR kad ga pitam kako zna da sam ja on kaze zbog kose a kad je mrtav ne treba da se seca. Sred razgovora kaze Cigan sto se podrazumjeva kako Nacionalno Vredjanje
ovo ti je cisti self report brate bolje ti je da obrises poceo si da mu navedivas sve pravila hahahah
 

Jack Darkin

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
85
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam prihvatiti ovu žalbu
  • ID 14749 bit će kažnjen za Generalno Pravilo 3.1.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom