Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
20562
Players nickname
Filip_Gotti
Suspect ID
16262,12131,13530
Date of violation
Jun 8, 2022
Time of violation
18:31
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=k4Wk0-7R9VY&ab_channel=Fixon

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Sklasican RDM, nemaju prava sta da traze u nasem dvoristu kuce, pobili su nekoliko ljudi kao sto se moze videti na snimku, zahtevam najstroziju kaznu ako je ikako moguce, cisto provociranje i vidite na kraju sta su rekli ne mogu da se zadovolje!
 

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Treba vas biti sramota ja nemam pusku u ruci i ne radim rdm znaci ne znas ni sta prijavljujes a prvo pucate vi nas izbaci ceo pov i napisi kako treba.
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Nemam razlog da pricam sa vama ima pov, ima pov od proslog puta radite RDM po 1000 put, admin ce vas resiti najlaganije :D
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
Kako zasluzujete ban ahahahahahahaha
Bato moj, iskreno vas desetorica kad se skupite imate ukupno 2 ruke.. dodjete kod nas kad je 2 igraca online i onda kad dodje nas 5 na vas 10 i pocepamo vas, onda zovete admine i zalite se... znam da boli kad ste botovi sta da kazem.. PS nemoj da se rezilis po sajtovima ziv ti ja
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Bato moj, iskreno vas desetorica kad se skupite imate ukupno 2 ruke.. dodjete kod nas kad je 2 igraca online i onda kad dodje nas 5 na vas 10 i pocepamo vas, onda zovete admine i zalite se... znam da boli kad ste botovi sta da kazem.. PS nemoj da se rezilis po sajtovima ziv ti ja
Iskreno brate kad vas raidamo niko nigde nema userete se, poz !
 

Fixon Gotti

Player
Player
Joined
May 25, 2022
Messages
641
Bato moj, iskreno vas desetorica kad se skupite imate ukupno 2 ruke.. dodjete kod nas kad je 2 igraca online i onda kad dodje nas 5 na vas 10 i pocepamo vas, onda zovete admine i zalite se... znam da boli kad ste botovi sta da kazem.. PS nemoj da se rezilis po sajtovima ziv ti ja
Na drugo mesti idi bustaj sebi ego
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
Iskreno brate kad vas raidamo niko nigde nema userete se, poz !
brt to sto idemo afk jer imamo zivot i u stvarnosti to se ne zove "Usrati se", videli smo rezultate za 2 raida na vas.. samo sam ja ubio 6 ljudi tako da za ostale i da ne pricam
 

Hejz Gotti

Sitting Bull
Player
Joined
Apr 16, 2022
Messages
54
Ljudi ne budite jadni,ovo je 100ti put da dodjete i radite RK i RDM
 

Hejz Gotti

Sitting Bull
Player
Joined
Apr 16, 2022
Messages
54
Dodjemo napadnemo vas,umesto tad da udjete vi cekate da se vratimo kuci i onda dodjete i krsite pravila,ponasate se kao deca
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
Dodjemo napadnemo vas,umesto tad da udjete vi cekate da se vratimo kuci i onda dodjete i krsite pravila,ponasate se kao deca
ee brt moj, za razliku od nekih od vas mi imamo obaveze.. tako da to sto vi mislite da ste neki pucaci opasni pa se mi povlacimo, videli smo rezultate na vise raidova.. nemoj brt da se rezilis ovde molim te, povuci se dok ti je vreme, smejace se neko
 

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Ma ste normalni bre vi ja ne radim RDM admini regulisite ovo ljudi nam skacu na glavu smorili boga ne izlaze iz naseg kraja i dobiju batine onda im krivo jao keo kmeo bebe jedne.. :D :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom