Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
20562
Players nickname
Filip_Gotti
Suspect ID
16262,12131,13530
Date of violation
Jun 8, 2022
Time of violation
18:31
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=k4Wk0-7R9VY&ab_channel=Fixon

Hejz Gotti

Sitting Bull
Player
Joined
Apr 16, 2022
Messages
54
Sve obrtno sto je Ivan rekao,u zadnja 2 dana ih nismo ni videli,napadali su nas 2 puta , danas smo mi otisli njih da napadnemo,usla 2 coveka,posle toga dolaze vise njih ispred kuce i ubijaju nas,nije prvi put,ima na forumu vise threadova,vise puta im se desava da posle napada dolaze kod nas i ubijaju nas
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
Online ste bili,samim ti smo mogli da vas napadnemo,bilo vas je vise,samo sto niste smeli da udjete,barem ovaj put niste izasli iz igrice pre napada kao prosli put,pozdrav!
bato, tvojoj bruci nema kraja.. problem nije u nama, vec u vama jer ste toliko jadni da je to neverovatno.. nemate ruke, vase sposobnosti su ravne NPC-u iz gta i onda ne znate kako da se izborite jer vam je krivo i jedva cekate da snimite nesto (i onda isecete sta vama odgovara) i onda kacite po forumu.. ja ti kazem, nemoj da se rezilite po forumima jer brt ovo je igrica i mnogo nas zabole nesto medju nogama za to sto cemo ici demorgan 2-3h... ako tebe pogadja sve ovo ovoliko onda ne znam sta da ti kazem.. pozdrav!
 

Ivan_Royal

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 24, 2022
Messages
57
Samo cu reci da ste smesni od mene imate jedno Ha Ha Ha.
 

Hejz Gotti

Sitting Bull
Player
Joined
Apr 16, 2022
Messages
54
bato, tvojoj bruci nema kraja.. problem nije u nama, vec u vama jer ste toliko jadni da je to neverovatno.. nemate ruke, vase sposobnosti su ravne NPC-u iz gta i onda ne znate kako da se izborite jer vam je krivo i jedva cekate da snimite nesto (i onda isecete sta vama odgovara) i onda kacite po forumu.. ja ti kazem, nemoj da se rezilite po forumima jer brt ovo je igrica i mnogo nas zabole nesto medju nogama za to sto cemo ici demorgan 2-3h... ako tebe pogadja sve ovo ovoliko onda ne znam sta da ti kazem.. pozdrav!
Stele sta pricas ti bato? Vi ste nas napadali zadnja 2 dana mi smo cutali,cim smo dosli danas i napali vas pizdite i dolazite kod nas da nas pucate , i onda smo mi jadni,jel ste vi normalni hahahaha Boze me sacuvaj vise. Naravno da cemo da snimamo kad dolazite i krsite pravila,ako vas zabole za demorgan onda treba lepo admin da vam podeli ban pa da zajebete vise da krsite pravila
 

Armanii Royal

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
99
Haze nemoj da lazes juce kad je bio zavrsen napad kod vase kuce je neki vas klosar poco nama svima govoriti Ta qifsha nanen sto znaci jebem vam mater
 

Armanii Royal

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
99
Haze nemoj da lazes juce kad je bio zavrsen napad kod vase kuce je neki vas klosar poco nama svima govoriti Ta qifsha nanen sto znaci jebem vam mater
I imam mozda pov za to jer sam znao sta ce biti kad se zavrsi ili cete nas psovati ili pucati
 

Diablo Daytona

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
761
Zalba Prihvacena!

  • ID - 16262 dobice kaznu za Generalno Pravilo 6.15
  • Ostali su vec kaznjeni.
Zatvoreno!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom