Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15021
Players nickname
Marko Nuestra
Suspect ID
421
Date of violation
Jun 9, 2022
Time of violation
12:58
Proofs
https://youtu.be/F1ifER3c2yM

Marko Nuestra

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
10
Bio sam do poste i lik lagano dolazi pocinje da me prati i udara mi auto,jasno se vidi na snimku kako on mene udara i onda vadi pistolj krene da me puca..
 

Maldathaes Trueshadow

Bolje mutno vino nego bistra voda
Player
Joined
Jan 5, 2022
Messages
290
Bio sam do poste i lik lagano dolazi pocinje da me prati i udara mi auto,jasno se vidi na snimku kako on mene udara i onda vadi pistolj krene da me puca..
Dostavi slobodno ceo POV od situacije i kako si bezao u GZ kada te je decko jurio pre toga kroz geto.
 

Marko Nuestra

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
10
nismo ni bili u ghetto uopste kad sam izaso iz poste on je poceo odma da me udara,bili smo samo na gornju ulicu i na ulica ispred poste
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
Bio sam do poste i lik lagano dolazi pocinje da me prati i udara mi auto,jasno se vidi na snimku kako on mene udara i onda vadi pistolj krene da me puca..
> 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana
Kao sto se vidi na snimku mu ne snima sve slojeve.
 

Marko Nuestra

Player
Player
Joined
May 2, 2022
Messages
10
> 6.17 Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni. | Zabrana 30 dana
Kao sto se vidi na snimku mu ne snima sve slojeve.
snimljeno e sa gamebar,nema drugi nacin za snimanje.Nisi uopste upucen sa ovaj thread,taka da nastavi svoj posao i ostavi da rese admini
 

Beli Johnson

Благо ономе ко зна да не зна, а хоће да зна.
Player
Joined
Nov 19, 2021
Messages
195
snimljeno e sa gamebar,nema drugi nacin za snimanje.Nisi uopste upucen sa ovaj thread,taka da nastavi svoj posao i ostavi da rese admini
Pa Xgamebar je zabranjen HAHAHAHA
Ne snima sve slojeve
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • ID (15021) dobit će kaznu za Generalno pravilo 6.17
    Zabranjeno je koristiti OBS i bilo koji sličan softver za snimanje. Svi slojevi moraju biti snimljeni.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom