Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Zalba na admina Dino Sauric banovao me bez razloga.

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
13530
Players nickname
Ivan Mliosevic
Administrators nickname
Dino Sauric
Date
Jun 14, 2022
Time
21 00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=JNftA7Q3IT8&feature=youtu.be

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Pisem zalbu na admina jer mislim da nije dobro razmotrio klip koji je postavljen kao zalba na mene, mene je porodica napala usao sam normalno da odbranim Sferu uticaja nije bilo nikoga tada u sveri kao sto se idesava da ne bude nikog server mi je odkucao normalno vreme i posao sam u trku sam trku sam normalno zavrsio kako je ovaj lik usao posle u trku i sta se tu desilo ja ne znam, mislim da zbog greske servera nisam zasluzio trajni ban, igram na ovom serveru preko 6meseci i nikad nisam imao probleme zamolio bih administraciju da ispravi ovo. Unapred Hvala.
 

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Jos da dodam da ja nemam mogucnost snimanja jer mi je komp slab tako da nemam konta pov sto mi je zao jer nisam u mogucnosti da kupim jacu grafiku da mi gura to, ionako se svaki dan borim sa seckanjem igre ali eto trudim se igram na ovom serveru jer sam napravio dobru pricu i svidja mi se.
 

Ivan_Royal

Player
Player
Joined
Jan 24, 2022
Messages
55
Koliko ja znam koristcenje bagova da ja nesto dobijem je jedno a ovde ja nisam koristio nikakav bug sve sam igrao po skriptama tako da molim nadlezne da pogledaju lepo sve i vide da bez razloga dobijam ban ja nemam nikakvu dobit ako sam ja usao odradio trku i zavrsio to nije do mene vec do skripte.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom