Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Manipulisanje Administracijom | 47810

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Reppiv
Suspect ID
47810
Date of violation
Feb 2, 2026
Time of violation
19:36
Proofs
https://youtu.be/0ghCAa1O-Cg

Reppiv

Player
Player
Joined
Feb 2, 2026
Messages
16
Dobar dan postovana Administracijo, zelim da okacim zalbu protiv igraca koji uporno zadnjih nedelju dana manipulise Administracijom.

Znaci kao prvo igrac je pre nedelju dana u forum zalbi koja iz nekog razloga nije dostupna ali sigurno vama administraciji jeste u komentaru igracu Emin Mehmedovic 62785 koji je koristio forum nalog Cmoeeee odao ime IRL Majke za sta imamo i dokaze a ti dokazi ce biti dostavljeni administraciji privatno putem DMa jasni i detaljni dokazi i uz to je u istom Threadu napisao ime grada u kojem zivi i u kojem je rodjen igrac 62785 a zatim je tvrdio u ovoj zalbi Pending review - Laganje administracije | 62785 da to nije on radio sto znaci da laze administraciju a isto igrac u zalbi navodi da ja lazem administraciju tako sto sam rekao da jedan od forum naloga koje je on stavio u zalbi On consideration - Forum Ban evading | 62785 ne pripada meni sto jeste istina on je naveo tri forum naloga i stavio link a polovina navedenih naloga nisu moji sto mozete proveriti ... Dalje igrac je u istoj zalbi Pending review - Laganje administracije | 62785 tvrdio da on ne ban evada na forumu i da ja samo pokusavam da ga namestim medjutim evo cist dokaz da igrac ban evada sa 3+ naloga na forumu
. Ostale dokaze zbog moje i tudje privatnosti nemogu dostaviti ovde nego moram Administraciji u DM. Nadam se da cete razumeti ozbiljnost situacije i ocekujem i verujem u Administraciju da ce situaciju resiti i da ce se ovo okoncati .

Pozdravljam sve igrace RS#1 i one dobre i one lose i zelim im ugodnu igru na ovom divnom projektu nebitno sa kim sam kakav ... ❤️

 

Lazar Munchmallow

𝓽𝓾𝓽𝓽𝓸 𝓹𝓪𝓼𝓼𝓪
Player
Joined
Aug 2, 2025
Messages
361
Kao prvo, ja nigde nisam tvrdio da ne ban evadeam sto ispada da lazs administraciju, drugo svaku zalbu na mene su ti dobili i prestani vise da lazes i da namestas banove, Prekrsavas svaku meru i previse smaras decko
Za admina koji bude gledao zalbu nek pogleda sve ove zalbe jer decko uzastupno laze pokusava da mi namesti ban a i svaka zalba mu je odbijena i opet kaci sa istim razlogom
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom