Dobar dan postovana Administracijo, zelim da okacim zalbu protiv igraca koji uporno zadnjih nedelju dana manipulise Administracijom.
Znaci kao prvo igrac je pre nedelju dana u forum zalbi koja iz nekog razloga nije dostupna ali sigurno vama administraciji jeste u komentaru igracu Emin Mehmedovic 62785 koji je koristio forum nalog Cmoeeee odao ime IRL Majke za sta imamo i dokaze a ti dokazi ce biti dostavljeni administraciji privatno putem DMa jasni i detaljni dokazi i uz to je u istom Threadu napisao ime grada u kojem zivi i u kojem je rodjen igrac 62785 a zatim je tvrdio u ovoj zalbi Pending review - Laganje administracije | 62785 da to nije on radio sto znaci da laze administraciju a isto igrac u zalbi navodi da ja lazem administraciju tako sto sam rekao da jedan od forum naloga koje je on stavio u zalbi On consideration - Forum Ban evading | 62785 ne pripada meni sto jeste istina on je naveo tri forum naloga i stavio link a polovina navedenih naloga nisu moji sto mozete proveriti ... Dalje igrac je u istoj zalbi Pending review - Laganje administracije | 62785 tvrdio da on ne ban evada na forumu i da ja samo pokusavam da ga namestim medjutim evo cist dokaz da igrac ban evada sa 3+ naloga na forumu
. Ostale dokaze zbog moje i tudje privatnosti nemogu dostaviti ovde nego moram Administraciji u DM. Nadam se da cete razumeti ozbiljnost situacije i ocekujem i verujem u Administraciju da ce situaciju resiti i da ce se ovo okoncati .
Pozdravljam sve igrace RS#1 i one dobre i one lose i zelim im ugodnu igru na ovom divnom projektu nebitno sa kim sam kakav ...
Znaci kao prvo igrac je pre nedelju dana u forum zalbi koja iz nekog razloga nije dostupna ali sigurno vama administraciji jeste u komentaru igracu Emin Mehmedovic 62785 koji je koristio forum nalog Cmoeeee odao ime IRL Majke za sta imamo i dokaze a ti dokazi ce biti dostavljeni administraciji privatno putem DMa jasni i detaljni dokazi i uz to je u istom Threadu napisao ime grada u kojem zivi i u kojem je rodjen igrac 62785 a zatim je tvrdio u ovoj zalbi Pending review - Laganje administracije | 62785 da to nije on radio sto znaci da laze administraciju a isto igrac u zalbi navodi da ja lazem administraciju tako sto sam rekao da jedan od forum naloga koje je on stavio u zalbi On consideration - Forum Ban evading | 62785 ne pripada meni sto jeste istina on je naveo tri forum naloga i stavio link a polovina navedenih naloga nisu moji sto mozete proveriti ... Dalje igrac je u istoj zalbi Pending review - Laganje administracije | 62785 tvrdio da on ne ban evada na forumu i da ja samo pokusavam da ga namestim medjutim evo cist dokaz da igrac ban evada sa 3+ naloga na forumu
Pozdravljam sve igrace RS#1 i one dobre i one lose i zelim im ugodnu igru na ovom divnom projektu nebitno sa kim sam kakav ...