Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Ubistvo nakon ubistva ID|7571; ID|818; ID|0000....

Status
Not open for further replies.
Your ID
14515
Players nickname
Malcolm Marshal
Suspect ID
7571; 818
Date of violation
Jun 16, 2022
Time of violation
13:25
Proofs
https://streamable.com/np2js0

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Zapoceli su rejd na nasu familiju tako sto su dosli ispred kuce i ubili 2-3 nasa clana zatim pokrenuli rejd (sto nije prvi put).
Nakon naseg neuspelog pokusaja odbrane i vracanja NAKON isteka vremena za rejd oni nas bez ikakvih reci ponovo ubijaju bez ikakvog razloga i zavrsavaju. Na snimku imate nakon mog crash-a i povratka ingame stvaranje u kuci gde odlazim ispred fam.housa (prosao rejd) i dobijam metak ponovo. Jedan id je 7571, drugi 818 i ima jos par njih ali im nemam id jer su daleko.
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
A sto ne stavis POV gdje ste vi mene ubili prije raida ( to je razlog sto smo vas pobili) a i dok je trajao raid zapalili ste nam auta i koliko ja znam to je dovoljan razlog da ubijes nekog.
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
a da li mi mozete reci sta je ovo bilo
i sledeci put se ne pravite nevini kad i sami znate da ste debili zato ne prijavljujte bezveze kad je ovaj vas lik na sred ulice mi poceo odbrojavati i pogodio me je jedno a zatim me ovaj vas drugi i ubio. Svaka cast. i moja porodica vidiv si to uletila je u akciju i pobila vas tako da mi ovdje nista nismo prekrsili. A i postavite POV sta ste radili dok je trajao raid pa ce vam biti jasno zasto smo vas pobili.LP!!!
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
Dosao si ispred fam.housa sa drugarima da provociras ili da zapocnes rejd, ne da napravis neki RP, pitali su vas momci lepo sta vam treba, sa kakvom ste namerom dosli vi ste nastavili, ako je momak koji te je ubio pogresio snosice posledice ako tako admin proceni i on se tu nista nece zaliti niti buniti za kaznu ali isto tako mi zahtevamo kaznu za vas i vasa ubistva nas ispred fam.housa a zatim zapocinjanje rejda i svega nakon toga sto sam u onoj drugoj zalbi naveo i da zelim da napomenem da ovo NIJE PRVI PUT da ubijete par nasih ljudi a zatim zapocnete rejd na nas sto ni malo nije lepo. Hvala na diskusiji, mislim da nema potrebe da idemo dalje u detalje, donece sud tim odredjen za to. Pozdrav!
 

Gary Shuxna

Player
Player
Joined
May 12, 2022
Messages
61
Prodica koja je 3. na tabeli se izivljava na slabijima koji su 15. :unsure: I gube raid od iste te porodice. Kompleksi su cudo o_O Stize jos snimaka
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
- 1.klip koji pokazuje zasto je nas covek pucao na vaseg coveka, mislim da tu nema greske nista nije pogresio i nije ga dirao bez razloga na ulici vec nakon vaseg upada na nas familijarni posed i nakon par pitanja, jer sta ti imas da trazis ispred nase kuce, do nasih vrata bez osim ako se ne znamo, a ne znamo se....

- 2.klip na kome se jasno vidi ubistvo par nasih ljudi i zatim zapocinjanje rejda na nasu familiju.
 

Dzoni.Gold

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
91
a da li mi mozete reci sta je ovo bilo
i sledeci put se ne pravite nevini kad i sami znate da ste debili zato ne prijavljujte bezveze kad je ovaj vas lik na sred ulice mi poceo odbrojavati i pogodio me je jedno a zatim me ovaj vas drugi i ubio. Svaka cast. i moja porodica vidiv si to uletila je u akciju i pobila vas tako da mi ovdje nista nismo prekrsili. A i postavite POV sta ste radili dok je trajao raid pa ce vam biti jasno zasto smo vas pobili.LP!!!
i ja se slazem meni su isto odbrojavali na putu bez ikakvog razloga
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
i ja se slazem meni su isto odbrojavali na putu bez ikakvog razloga
Imas iznad klip koji pokazuje zbog cega vam je to receno, stavljate klip dok stojite na cesti eno iznad klipa gde ste sa ceste dosli na nas posed, do vrata. U ostalom ovo je zalba nakon rejda sto ste nas ubili 2x bez ikakvog razloga i plus se sada spaja u zalba na zalbu sto ubijate ljude i zatim pokrecete rejd. Pricate sto ne stavimo pov gde nas covek ubija vaseg coveka pre toga, a zasto vi stavljate pov od samo prepirke na ulici a nigde pre toga sto ste dosli do nasih vrata, mozda je to slucajno, hm...
Mi smo svoje rekli, svakom po zasluzi.
Peace!
 

Dzoni.Gold

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
91
Imas iznad klip koji pokazuje zbog cega vam je to receno, stavljate klip dok stojite na cesti eno iznad klipa gde ste sa ceste dosli na nas posed, do vrata. U ostalom ovo je zalba nakon rejda sto ste nas ubili 2x bez ikakvog razloga i plus se sada spaja u zalba na zalbu sto ubijate ljude i zatim pokrecete rejd. Pricate sto ne stavimo pov gde nas covek ubija vaseg coveka pre toga, a zasto vi stavljate pov od samo prepirke na ulici a nigde pre toga sto ste dosli do nasih vrata, mozda je to slucajno, hm...
Mi smo svoje rekli, svakom po zasluzi.
Peace!
tralalalala
 

Kire Abi

Player
Player
Joined
Mar 13, 2022
Messages
135
Zapoceli su rejd na nasu familiju tako sto su dosli ispred kuce i ubili 2-3 nasa clana zatim pokrenuli rejd (sto nije prvi put).
Nakon naseg neuspelog pokusaja odbrane i vracanja NAKON isteka vremena za rejd oni nas bez ikakvih reci ponovo ubijaju bez ikakvog razloga i zavrsavaju. Na snimku imate nakon mog crash-a i povratka ingame stvaranje u kuci gde odlazim ispred fam.housa (prosao rejd) i dobijam metak ponovo. Jedan id je 7571, drugi 818 i ima jos par njih ali im nemam id jer su daleko.
omg ubistvo posle ubistvaaa kako opasno opasnije od kristijana golubovica
 

Gerogie_Atriti

Player
Player
Joined
Nov 5, 2021
Messages
124
Sve u svemu prvi ste ubili naseg coveka i onda imamo razlog vas da pobijemo, i kraj price.
Nakon raida ste nam zapalili aute i mi vas pobigli iz tog razloga, opet vi prvi poceli.
 

Sedin Armone

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
93
Imas iznad klip koji pokazuje zbog cega vam je to receno, stavljate klip dok stojite na cesti eno iznad klipa gde ste sa ceste dosli na nas posed, do vrata. U ostalom ovo je zalba nakon rejda sto ste nas ubili 2x bez ikakvog razloga i plus se sada spaja u zalba na zalbu sto ubijate ljude i zatim pokrecete rejd. Pricate sto ne stavimo pov gde nas covek ubija vaseg coveka pre toga, a zasto vi stavljate pov od samo prepirke na ulici a nigde pre toga sto ste dosli do nasih vrata, mozda je to slucajno, hm...
Mi smo svoje rekli, svakom po zasluzi.
Peace!
Ubijanje vasih ljudi pa rejd, je zato sto je vas lik ubio naseg bez razloga. Niste nevini braco :)
 

Stefan Micevic

Player
Player
Joined
Dec 9, 2021
Messages
499
- 1.klip koji pokazuje zasto je nas covek pucao na vaseg coveka, mislim da tu nema greske nista nije pogresio i nije ga dirao bez razloga na ulici vec nakon vaseg upada na nas familijarni posed i nakon par pitanja, jer sta ti imas da trazis ispred nase kuce, do nasih vrata bez osim ako se ne znamo, a ne znamo se....

- 2.klip na kome se jasno vidi ubistvo par nasih ljudi i zatim zapocinjanje rejda na nasu familiju.
i sta je pisac htjeo da kaze??? odbrojavao si mi na ULICI i nakon toga me opucao a tvoj prijatelj ubio. i ne vidim problem vi ste mene opucali i moja porodica je reagovala.
 

MarshalOG

Player
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
89
i sta je pisac htjeo da kaze??? odbrojavao si mi na ULICI i nakon toga me opucao a tvoj prijatelj ubio. i ne vidim problem vi ste mene opucali i moja porodica je reagovala.
Nemam nameru da se nekom pravdam zato sto se tom nekom trese sada guzica jer je zasrao, lepo se vidi da ste dosli stali i otisli do nasih vrata zato je i brojano i pucano. Nije problem da nas covek ide u demorgan za to ubistvo, nikakav problem ako je pogresio sto je pitao sta treba jer ste usli na nas posed bez razloga pa ubio, nikakav problem to ce admin proceniti, ali za ubijanje i zatim naknadno pokretanje rejda znamo svi dobro koja kazna ide, ubijanje nakon povratka iz bolnice i zavrsenog fejlanog rejda isto znamo koja kazna ide... tako da....Moze vote negde da se ubaci toalet papir i maramice u prodavnice ingame, mislim da ce nekoj porodici trebati? Uzivajte(y)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom