- Joined
- Apr 13, 2025
- Messages
- 106
Okacio sam lika zato sto me je ubio na pupmi i naravno pricao sam sa drugom na discord ali nisam drzao slovo N da bih se cuo ingame tako da ja mislim da admin je pogresio zato nisam pricao u isto vreme na discrodu i u igrici