- Joined
- Oct 11, 2024
- Messages
- 430
Dobro jutro postovani Aldine,
Danas sam doneo konacnu odluku da pisem appeal za skracenje kazne sa obzirom da sam odsluzio 24/30 dana bana, ja bih sa tim hteo da naglasim da sam ja citavo vreme provedeno na projektu bio uz to da smo svi jednaki i ja sam jedan od tih koji puno provodi vreme na projektu prosecno 7-10 sati i jasno je kao dan da kada igras predobru igricu 7-10 sati dnevno moras napraviti gresku/posvadjati se sa nekim OOC i tako je kod svih nas nebitno da li smo lider/admin/igrac/asistent svi smo mi napravili neki propust … Aldine ja bih vas zamolio da izdvojite barem 5 minuta minimalno na razmatranju mog zahteva i da kada budete razmatrali uzmete u obzir da situacija zbog koje sam ja dobio ban se desila na forumu i u toj situaciji igrac je kao sto su mnogi iskoritio moju dobrotu da bi pokusao pomocu mene da se napravi vazan , jedini sam ja snosio kaznu cak i ako su odredjeni igraci a jedan koji se je umesao cak i ako situacija nije bila povezana sa njim krsili su isto pravilo kao i ja ali nisu kaznjeni da li je to bilo zbog nedostatka vremena adminu da pregleda citav thread ili nepaznja pa mozda cak i pogresno svatanje ja ne znam i ja se nisam bunio niti sam to uzeo za zlo niti to meni znaci sada ja bih samo sada voleo da mi na neki nacin kao sto bi se reklo skratite muke i umanjite kaznu za ovih 6 dana …
Hvala vam puno na citanju mog appeala sve najbolje vam zelim !
Danas sam doneo konacnu odluku da pisem appeal za skracenje kazne sa obzirom da sam odsluzio 24/30 dana bana, ja bih sa tim hteo da naglasim da sam ja citavo vreme provedeno na projektu bio uz to da smo svi jednaki i ja sam jedan od tih koji puno provodi vreme na projektu prosecno 7-10 sati i jasno je kao dan da kada igras predobru igricu 7-10 sati dnevno moras napraviti gresku/posvadjati se sa nekim OOC i tako je kod svih nas nebitno da li smo lider/admin/igrac/asistent svi smo mi napravili neki propust … Aldine ja bih vas zamolio da izdvojite barem 5 minuta minimalno na razmatranju mog zahteva i da kada budete razmatrali uzmete u obzir da situacija zbog koje sam ja dobio ban se desila na forumu i u toj situaciji igrac je kao sto su mnogi iskoritio moju dobrotu da bi pokusao pomocu mene da se napravi vazan , jedini sam ja snosio kaznu cak i ako su odredjeni igraci a jedan koji se je umesao cak i ako situacija nije bila povezana sa njim krsili su isto pravilo kao i ja ali nisu kaznjeni da li je to bilo zbog nedostatka vremena adminu da pregleda citav thread ili nepaznja pa mozda cak i pogresno svatanje ja ne znam i ja se nisam bunio niti sam to uzeo za zlo niti to meni znaci sada ja bih samo sada voleo da mi na neki nacin kao sto bi se reklo skratite muke i umanjite kaznu za ovih 6 dana …
Hvala vam puno na citanju mog appeala sve najbolje vam zelim !