- Joined
- Jul 3, 2022
- Messages
- 113
Desilo se da je admin mene poslao za MG sa poslane žalbe ali se fino na povu čuje kako sam ga pitao da li prihvata drugi jezik da ga nesto pitam gdje je rekao da kazem sta hocu i ja sam pricao na drugom jeziku gdje je prihvaceno ne znam sta je tu problem.
Može biti da ja griješim ali eto kako znam ako igrač prihvati drugi jezik da je opravdano
Može biti da ja griješim ali eto kako znam ako igrač prihvati drugi jezik da je opravdano