Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Generalno pravilo 6.10 , massive insulting I 11156

Status
Not open for further replies.
Your ID
16947
Players nickname
Rich Viktor
Suspect ID
11156
Date of violation
Jun 21, 2022
Time of violation
16:45
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Qa-vrd61iWE

Stevenツ

Player
Player
Joined
Apr 29, 2022
Messages
279
Taj matke lik ima neki problem ali ozbiljno ja mislim da malo admini treba da se pozabave sa njim. Jer lik je uvek tako nervozan i kada sam ja bio u pdu i mene je psovao i čak mislim da u svakom trenutku svakog psuje oc . Tako da ja mislim da decko previše ozbiljno shvata sve , i da ne može tako da se ponaša ko god on bio taj lik ima neki ozbiljan problem. Ne bi trebao da igra ovu igru ako je takav jer se server zbog takvih raspada....
 

Matke Magluta

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
462
Druze ja ne znam kako ti ocekujes da se neko ne dere na tebe kad radis ovo? Zamenik Guvernera bio uzivotnoj opasnosti, poslat je global a ti radis ovo iz cista mira? Sta namerno trollujes i pokusavas neki warn da nam nabijes time sto si radio? Ti si druze uradio mass failrp kao Elite SSA Agent, bio si izbacen svuda primili smo te ponovo i ti i dalje imas obraza da kacis nekog na forum a znas sta si uradio?
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da prihvatim ovu zalbu.
  • ID 11156 ce biti kaznjen za GP 3.1+6.10
  • Organizacija FIB ce biti kaznjena jer je deputy leader prekrsio GP 3.1+6.10
  • ID 16947 ce biti kaznjen za GP 6.8
  • 6.8 Ograničeno je vršenje bilo kakvih amoralnih radnji u odnosu na osobu bez svijesti (npr. Pljuvanje, seksualne animacije itd.)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom