Bio sam taoc u ovoj situaciji nisam imao pancir ni bilo kakvo vatreno oruzje na sebi spustao sam se prema policajcima u nadi da mi pomognu ali oni su me ranili i htjeo sam da IZROLPLEJAM SITUACIJu da dobijem neku odstetu ali ne moze kazu momci kaci....
Pisem iz demorgana jer sam imao rolplej situaciju sa najvecI ROL PLAJER igraca na grandu tixy koji zvace i duva u mikrofon u isto vrijeme kad pokusas imati interakciju sa takvim likom
ja ne znam koje ovdje lud mozda ja jesam prekrsio to pravilo ali tixy me juri po serveru ne stariji igrac ne normalna igrac nego on takav kakav je sami ga znate
Pisem iz demorgana jer sam imao rolplej situaciju sa najvecI ROL PLAJER igraca na grandu tixy koji zvace i duva u mikrofon u isto vrijeme kad pokusas imati interakciju sa takvim likom
ja ne znam koje ovdje lud mozda ja jesam prekrsio to pravilo ali tixy me juri po serveru ne stariji igrac ne normalna igrac nego on takav kakav je sami ga znate