Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
659
Players nickname
Sergio_Zampa
Suspect ID
0000
Date of violation
Jun 24, 2022
Time of violation
23 21
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=pQBJYB0CS0w

Nochi

NM Mods
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
31
png-clipart-hangar-construction-%D0%91%D1%8B%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D1%8B%D0%B5-%D0%B7%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-airplane-structure-airplane-angle-building.png
 

Joe Hey

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Oct 24, 2021
Messages
83
Moga si bar ugasit zvuk kad govorite da ne idu bas svi na hangar :ROFLMAO:
Ne vidim čemu razlog tvog komentarisanja. Postavit će i ostali pov. Nisi uključen u žalbi tako da nemaš potrebe off topic raditi.
 

Pera Black

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
13
"Mi smo drugari necemo da se napadamo" -napadnu u 03:58

Dobiju po usima posle i to u normalno vreme i naravno ide report, imate li srama 0.0001%? Bas ste dusmani ej, ljubi Vas Pera al' nit' ruke nemate nit' obraz, ako treba pare za konopac da Vam saljem ostavite paypal link. Ocekujemo napad par minuta pred restart :D
 

Nochi

NM Mods
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
31
"Mi smo drugari necemo da se napadamo" -napadnu u 03:58

Dobiju po usima posle i to u normalno vreme i naravno ide report, imate li srama 0.0001%? Bas ste dusmani ej, ljubi Vas Pera al' nit' ruke nemate nit' obraz, ako treba pare za konopac da Vam saljem ostavite paypal link. Ocekujemo napad par minuta pred restart :D
Presaberi se, uzmi casu vode i kocku secera. Razmisli sta si u ovoj poruci napisao, i sta je sve nemoguce u ovoj poruci. 😘
 

Veso_Zampa

Go cry to yo' mama 😘
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
"Mi smo drugari necemo da se napadamo" -napadnu u 03:58

Dobiju po usima posle i to u normalno vreme i naravno ide report, imate li srama 0.0001%? Bas ste dusmani ej, ljubi Vas Pera al' nit' ruke nemate nit' obraz, ako treba pare za konopac da Vam saljem ostavite paypal link. Ocekujemo napad par minuta pred restart :D
Jel ti znas sta pricas? Kolko puta si bio na sferi molim te mi reci. Molim te nek ti neko objasni sve oko sfere ako imate ikoga ko zna nesta o tome.
 

Pera Black

Player
Player
Joined
Dec 20, 2021
Messages
13
Presaberi se, uzmi casu vode i kocku secera. Razmisli sta si u ovoj poruci napisao, i sta je sve nemoguce u ovoj poruci. 😘
Nemoguce je da imas ruke bratoooo, secer sam uzeo vec da se smirim kad sam video ko nas reportuje lmao
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Jel ti znas sta pricas? Kolko puta si bio na sferi molim te mi reci. Molim te nek ti neko objasni sve oko sfere ako imate ikoga ko zna nesta o tome.
Hahahahhahaha. Samo cu se nasmeejati na ovo. A moj pov cete dobiti cim dodjem sa posla.
 

Nikolai Valujev

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Feb 4, 2022
Messages
70
Nemoguce je da imas ruke bratoooo, secer sam uzeo vec da se smirim kad sam video ko nas reportuje lmao
"Mi smo drugari necemo da se napadamo" -napadnu u 03:58

Dobiju po usima posle i to u normalno vreme i naravno ide report, imate li srama 0.0001%? Bas ste dusmani ej, ljubi Vas Pera al' nit' ruke nemate nit' obraz, ako treba pare za konopac da Vam saljem ostavite paypal link. Ocekujemo napad par minuta pred restart :D
Ko si ti uopce ? kad se toliko hvališ svojim skilom....
Dobro se zna ko u životu sam sebe hvali!

Što se tice ovog "kad sam video ko nas reportuje" ne razumijem čemu čuđenje. Izgubili ste naravno sferu od ZAMPA COMPANY i odmah ste trčali na forum reportat ZAMPU jer ste pali ko kruškice.

Reportali ste nas mi smo postavili POV i tjt bez dodatnog komentiranja, sad kad smo mi vas odmah kaos e to druže ti dokazuje ko je kakav čovjek :)
 
Last edited:

baalesh

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
68
Ko si ti uopce ? kad se toliko hvališ svojim skilom....
Dobro se zna ko u životu sam sebe hvali!

Što se tice ovog "kad sam video ko nas reportuje" ne razumijem čemu čuđenje. Izgubili ste naravno sferu od ZAMPA COMPANY i odmah ste trčali na forum reportat ZAMPU jer ste pali ko kruškice.

Reportali ste nas mi smo postavili POV i tjt bez dodatnog komentiranja, sad kad smo mi vas odmah kaos e to druže ti dokazuje ko je kakav čovjek :)
Cuj bez dodatnog komentarisanja, skupite se kao vece pa visite na forumu, a uostalom ste svi posle nekog vremena isti kao da imate iste casove vaspitanja.
Ne kazem ima predobrih momaka ali vi ostali pricate samo kad vam gazda popusti malo lanac. Sakrijte bar pertle iz gazdine bulje.
 

dominique Soldaddo

Player
Player
Joined
Mar 5, 2022
Messages
85
Nemoguce je da imas ruke bratoooo, secer sam uzeo vec da se smirim kad sam video ko nas reportuje lmao
ja ne znam sto tebe ovo vredja i toliko potersa , pa nikad vas pre nismo riportali sad prvi put i to posle vaseg riporta koji nema veze sa zivotom tako da uzivaj u zivotu, kad krenes ovo sve licno sa shvatas onda je to problem do tebe , isto tako batalite se prozivanja niste deca nek administracija donese odluku . Lp
 

Nikolai Valujev

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Feb 4, 2022
Messages
70
Cuj bez dodatnog komentarisanja, skupite se kao vece pa visite na forumu, a uostalom ste svi posle nekog vremena isti kao da imate iste casove vaspitanja.
Ne kazem ima predobrih momaka ali vi ostali pricate samo kad vam gazda popusti malo lanac. Sakrijte bar pertle iz gazdine bulje.
Svojim komentarom samo potvrđuješ šta sam napisao :)
 

Veso_Zampa

Go cry to yo' mama 😘
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
24
Hahahahhahaha. Samo cu se nasmeejati na ovo. A moj pov cete dobiti cim dodjem sa posla.
Ajde pa bilo bi lijepo da ga dostavis, smij se koliko oćeš ali očito pravila za sferu ne znate, sfera se ne može napadati iza 2:00 koliko ja znam haha. POV neka dostavi ko se popeo gore, ne onaj koji je legit ušao u sferu, hvala.
 

Uros Krivosija

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
42
Ajde pa bilo bi lijepo da ga dostavis, smij se koliko oćeš ali očito pravila za sferu ne znate, sfera se ne može napadati iza 2:00 koliko ja znam haha. POV neka dostavi ko se popeo gore, ne onaj koji je legit ušao u sferu, hvala.
Ja nisam gore bio, a pravila jako dobro znam. I mogu sfere da se naapdaju kad god hoces do restarta. Eto koliko ti znas o sferama. Zadnji napad mozes izvrsiti u 03:44.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom