Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
7046
Players nickname
Sebastian Kiron
Suspect ID
24005
Date of violation
Jun 24, 2022
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=F3DRPI_xwm8&ab_channel=FunUp

sebastian Kiron

Player
Player
Joined
Nov 21, 2021
Messages
93
Mislim da za ovaj dogadjaj porodica treba dobiti Warn jer sam imao samo jednu pusku na glavi od onog sto je stojao na kamenu a ovaj sto je pretrazivao se ne racuna jer je radio PG.
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Apsulutno se slazem sa ovime, ne poznajem Vas Sebastiane, ali i ja bih definitivno trazio WARN za porodicu... Sve najbolje(y)
 

Veljko Kartell

Player
Player
Joined
Jan 14, 2022
Messages
143
Mislim da za ovaj dogadjaj porodica treba dobiti Warn jer sam imao samo jednu pusku na glavi od onog sto je stojao na kamenu a ovaj sto je pretrazivao se ne racuna jer je radio PG.
Znam ovu porodicu nalazi se ispod pošte pre 3 dana smo ih raidali i kada god prodjem ulicom oni krenu da me pucaju. Ta familija Japanse Empire nema pojma pravila imaju već 1 warn. Treba što pre da se ugasi. Ta što te je pretraživala je leader zove se Teodora ja mislim. Čak ni leader te familije ne zna ni da skloni pušku dok pretražuje.Nije umela ni da kaže ,,navlačim rukavice pretražujem lice''. To govori koliko su neozbiljni i glupi da vode familiju na pravi način.
 

Spooky Zookey

Player
Player
Joined
Dec 22, 2021
Messages
178
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

  • Ostavljam ovu zalbu kuraotru nefomalnih.
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da prihvatim ovu zalbu.
  • Porodica Japanese Empire ce biti kaznjena za Mass Rule Break
  • Kada robate lika morate da drzite puske na njemu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom