Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12810
Players nickname
Atom_Nostra
Suspect ID
8391
Date of violation
Jun 26, 2022
Time of violation
09:43
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=GbEjO0RycvY

Atom_Nostra

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
25
Voleo bi da pogledam ovu situaciju jer mi se cini kao nerealno pucanje. Vise puta mi je ovaj igrac bio sumnjiv pa bi voleo da vidim to.
U videu se cuje da sam rekao da sam pao iz hita posle kad sam pogledao snimak video sam da sam dobio dva hita, ali onaj prvi mi je jako nerealnan.
na 0:50 kada se video uspori na 0.25 tacno se vidi da dobijam hit pa tek onda on izlazi.
 

$ky

Player
Player
Joined
Dec 10, 2021
Messages
236
Summary:
Shots 1-5: Clearly missed.
Shots 6-9: Missed due to recoil (bad spray control).
Shots 10-11: Very close, but recoil and inaccuracy make these reasonable misses.
Shot 12: Likely didn't actually fire because enemy was already dead.
 

Kevin Elkhabib

Player
Player
Joined
Sep 12, 2021
Messages
749
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • ID (8391) Neka dostavi svoj pov sa eventa. Ima rok 8 sati da dostavi pov.​
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Druže vidi se na POV-u- da te prije njegovog pogotka neko pogodio iz reva i skinuo ti pola healtha nakon toga te on ubija sa jednim metkom doslovno si dobio Double TAP.. nikad nisi cuo za to???
 

.mariNN

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Imam SSD od 230GB i obrisao sam POV jer je prošao 1 dan od toga znam da sam trebao čuvati ga, ali jednostavno nemam prostora na disku da sačuvam, pokušat ću vratiti ga preko disk drilla ili nečega drugoga, ako ne pc check pc po mogučnosti
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
Imam SSD od 230GB i obrisao sam POV jer je prošao 1 dan od toga znam da sam trebao čuvati ga, ali jednostavno nemam prostora na disku da sačuvam, pokušat ću vratiti ga preko disk drilla ili nečega drugoga, ako ne pc check pc po mogučnosti
ja garantiram za njega da je stvarno tako jer igra na laptopu i tesko mu je cuvati tolike POV snimke jer stvarno nema hard veci od 230gb
ali kao što je on rekao sačekajte da pokuša preko nečega vratit pov ima tih metoda. Ako ne neka dostavi neki pov koji ima da se vidi kako igra i chekirajte mu PC sa cime god želite
 

Atom_Nostra

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
25
Druže vidi se na POV-u- da te prije njegovog pogotka neko pogodio iz reva i skinuo ti pola healtha nakon toga te on ubija sa jednim metkom doslovno si dobio Double TAP.. nikad nisi cuo za to???
PRocitaj tkest koji sam napisao, rekao sam da sam pao iz metka ali kad sam pogledao snimak video sam da sam dobi o2 metka od istog igraca, ali kad sam usporio snimak na 0.25 vidi se da je jako nerealno kako me je prvi put pogodio. pre nego sto pogledas viddeo procitaj tekst.
 

Atom_Nostra

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
25
Imam SSD od 230GB i obrisao sam POV jer je prošao 1 dan od toga znam da sam trebao čuvati ga, ali jednostavno nemam prostora na disku da sačuvam, pokušat ću vratiti ga preko disk drilla ili nečega drugoga, ako ne pc check pc po mogučnosti
Pravilo dogadjaja 1.7 Svi učesnici svih događaja iz svih sfera moraju snimiti POV i održati ga u roku od 48 sati | Zabrana od 30 dana.
 

Ray Gold

Player
Player
Joined
Dec 2, 2021
Messages
332
PRocitaj tkest koji sam napisao, rekao sam da sam pao iz metka ali kad sam pogledao snimak video sam da sam dobi o2 metka od istog igraca, ali kad sam usporio snimak na 0.25 vidi se da je jako nerealno kako me je prvi put pogodio. pre nego sto pogledas viddeo procitaj tekst.
nije nerealno to je speed boost koji je dozvoljen i bio je iza onih daski na plazi pa ga nisi vidio. i covjek te pogodi izleti pogod te drugi put ti na čistini trčiš ko isus i onda reportas covjeka za cheat. budi realan druže
 

Atom_Nostra

Player
Player
Joined
Apr 2, 2022
Messages
25
nije nerealno to je speed boost koji je dozvoljen i bio je iza onih daski na plazi pa ga nisi vidio. i covjek te pogodi izleti pogod te drugi put ti na čistini trčiš ko isus i onda reportas covjeka za cheat. budi realan druže
Hahahahah, ajde molim te nemoj se nervirati toliko, nek samo dostavi pov i to je to. Ne mogu se ja raspravljati sa tobom kad mozga nemas.
 

.mariNN

Player
Player
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
POV će biti dostavljen ako ga uspijem vratiti, slažem se sa tobom da mora biti POV 48 sati, ali ko što sam gore naglasio nemam prostora da bi držao skoro svaki pov jer sam skoro na svakom eventu bio tako da sam morao čistiti stare snimke, ako ne nađem prihvačam kaznu ili po mogučnosti PC check
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom