- Joined
- Jan 22, 2023
- Messages
- 677
Informacije
1. Vaše ime IRL: Teodor
2. Vaše godine: 18 godina
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Od 15:00 ili 16:00 do 01:00, nekad i preko noci
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 4-5 sati
6. Vaš Discord: cicibtw
7. Vaše ingame ime: Liam Ilic
8. Vaš ID: 2520
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State
Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? - Ja zelim postati administrator na serveru zato sto sam proveo mnogo vremena na ovom server-u i smatram da imam dovoljno iskustva kako bih mogao da dignem RP razinu na veci nivo. Moj cilj bih bio da podstaknem nove igrače da počnu neki svoj novi RP i da puste svoju volju na najveću visinu. I cilj mi je da smanjim numeru kršenja serverskih pravila.
2. Koje su vaše prednosti? - Moje prednosti su sledeće: strpljiv, aktivan, komunikativan, ponekad zanimljiv i spretan.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Ne znam.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? - Da hoću biti spreman napustiti RP život da bih postao admin.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) - Da biću spreman napustiti svoj biznis.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? - Posao i obaveze. Ponekad pauze na 1 ili 2 sata.
1. Vaše ime IRL: Teodor
2. Vaše godine: 18 godina
3. Vremenska zona: GMT + 2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): Od 15:00 ili 16:00 do 01:00, nekad i preko noci
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 4-5 sati
6. Vaš Discord: cicibtw
7. Vaše ingame ime: Liam Ilic
8. Vaš ID: 2520
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State
Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin? - Ja zelim postati administrator na serveru zato sto sam proveo mnogo vremena na ovom server-u i smatram da imam dovoljno iskustva kako bih mogao da dignem RP razinu na veci nivo. Moj cilj bih bio da podstaknem nove igrače da počnu neki svoj novi RP i da puste svoju volju na najveću visinu. I cilj mi je da smanjim numeru kršenja serverskih pravila.
2. Koje su vaše prednosti? - Moje prednosti su sledeće: strpljiv, aktivan, komunikativan, ponekad zanimljiv i spretan.
3. Koje su vaše najveće slabosti? - Ne znam.
4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin? - Da hoću biti spreman napustiti RP život da bih postao admin.
5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator) - Da biću spreman napustiti svoj biznis.
6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku? - Posao i obaveze. Ponekad pauze na 1 ili 2 sata.