Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved RDM u gradu zbog krađe vozila. | ID:15942 i 20730 i 8049 i 13029

Status
Not open for further replies.
Your ID
7471
Players nickname
Aki Aguilerra
Suspect ID
15942, 20730, 13029
Date of violation
Jun 30, 2022
Time of violation
16.16
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=U55z6gDqTd8

bmwbriski18

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
Ja i drug ugradu kod naše kuce stojimo kad od jednom u dvorište ulazi neki auto mi izađemo i pitamo u čemu je problem i oni su nas počeli pucat.
Prvo su ubili mog druga zatim i mene i nakon toga nam ukrali vozilo usred grada u Rockford hills sto je zabranjeno.

Uradili su rdm zbog krađe vozila i to usred grada.

Pucači su bili id: 13029 i 15942
 

a1ndra

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
57
Postovani gospodine, kao prvo nije RDM kada je u pitanju kradja kola (kao sto si i sam naveo u naslovu). Druga stvar radis MG jer pricas na discordu, i kao trece mogao bi otici gore do SAHP-a da osiguras auto pa ti se ovakve stvari nece desavati. POZDRAV BATOOOO.
 

bmwbriski18

Player
Player
Joined
Dec 11, 2021
Messages
20
kao prvo mi smo kola kupili 5 minuta ranije nego sto ste vi došli pa nije bilo vremena.
a ostalo su i vase greske.
 

Cortez Bajic

Gustavo Cortez
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
98
Postovani gospodine, kao prvo nije RDM kada je u pitanju kradja kola (kao sto si i sam naveo u naslovu). Druga stvar radis MG jer pricas na discordu, i kao trece mogao bi otici gore do SAHP-a da osiguras auto pa ti se ovakve stvari nece desavati. POZDRAV BATOOOO.
Mogao bi otici da naucis pravila. POZDRAV BATOOOO
 

Ratatata

Player
Player
Joined
Jan 23, 2022
Messages
81
Ja i drug ugradu kod naše kuce stojimo kad od jednom u dvorište ulazi neki auto mi izađemo i pitamo u čemu je problem i oni su nas počeli pucat.
Prvo su ubili mog druga zatim i mene i nakon toga nam ukrali vozilo usred grada u Rockford hills sto je zabranjeno.

Uradili su rdm zbog krađe vozila i to usred grada.

Pucači su bili id: 13029 i 15942
Nauci gramatiku, drug i ja
 

Sal Swayze

Player
Player
Joined
Sep 20, 2021
Messages
267
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da prihvatim ovu zlabu.
  • ID 7471 ce biti kaznjen za MG
  • ID 7470 ce biti kaznjen za MG
  • Zabranjeno je koristiti Discord ili neki drugi voice program tokom RP situacije.
  • ID 15942 ce biti kaznjen za GP 6.15
  • ID 13029 ce biti kaznjen za GP 6.15
  • Kada kradete auto, morate se upustiti u RP prije nego ubijete lice. Npr; izdajte im zahtjev da napuste vozilo ako u roku od 5 sekundi to ne urade, ustrijelite ga.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom